اتریوم پروف او ورک ETHW

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 2.65

تومان 134,403

-5.90%

154

$ 737,251,594,004

$ 17,242,715

اتریوم PROOF OF WORK چیست؟

اتریوم PROOF OF WORK یک هارد فورک پس از رویداد مرج اتریوم است که همچنان بر مکانیزم ماینینگ باقی ماند، توجه فرمایید که این رمز ارز با رمز ارز اتریوم متفاوت و اشتباها ETHW را بجای اتریوم معامله نکنید.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم اتریوم PROOF OF WORK خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش اتریوم PROOF OF WORK  را انجام دهید.

چگونه می‌توانم اتریوم PROOF OF WORK را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال اتریوم PROOF OF WORK به ولتتان به نرخ همان لحظه اتریوم PROOF OF WORK را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت اتریوم PROOF OF WORK به چه صورت است؟

تراکنش های اتریوم PROOF OF WORK معمولا با هزینه در حدود 1 دلار در کمتر از 5 دقیقه انجام می شود.

حداقل و حداکثر خرید اتریوم PROOF OF WORK در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش اتریوم PROOF OF WORK در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید اتریوم PROOF OF WORK ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید اتریوم PROOF OF WORK در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست