فلیر FLR

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.014247

تومان 720

1.45%

129

$ 409,589,641

$ 81,540,082

فلیر (FLR) چیست؟

فلیر بلاکچین لایه اول مبتنی بر EVM یا ماشین مجازی اتریوم است که امکان توسعه و هماهنگی ساده را برای تعامل پذیری بهتر به اپلیکیشن های غیر متمرکز می دهد.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم فلیر FLR خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش فلیر FLR را انجام دهید.

چگونه می‌توانم فلیر FLR را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال فلیر FLR به ولتتان به نرخ همان لحظه فلیر FLR را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت فلیر FLR به چه صورت است؟

تراکنش های فلیر FLR با هزینه حدودی 0.5 دلار در کمتر از 10 دقیقه انجام می شوند.

حداقل و حداکثر خرید فلیر FLR در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش فلیر FLR در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید فلیر FLR ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید فلیر FLR در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست