اف تی ایکس توکن FTT

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.001908

تومان 97

2.60%

3085

$ 158,441

$ 121

اف‌تی‌ایکس توکن چیست؟

اف‌تی‌ایکس توکن (FTT): توکن متعلق به صرافی اف تی ایکس هست، متناسب با ورشکستگی این صرافی خرید این توکن دارای ریسک های به مراتب بیشتری است.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم اف‌ تی‌ ایکس توکن خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش اف‌ تی‌ ایکس توکن را انجام دهید.

چگونه می‌توانم اف‌ تی‌ ایکس توکن را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال اف‌ تی‌ ایکس توکن به ولتتان به نرخ همان لحظه اف‌ تی‌ ایکس توکن را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت اف‌ تی‌ ایکس توکن به چه صورت است؟

تراکنش های اف‌ تی‌ ایکس توکن در بستر اتریوم صورت گرفته و متناسب با ترافیک اتریوم متغییر است و معمولا با هزینه ای در حدود 10 دلار در کمتر از 30 دقیقه ارسال می شود.

حداقل و حداکثر خرید اف‌ تی‌ ایکس توکن در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش اف‌ تی‌ ایکس توکن در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید اف‌ تی‌ ایکس توکن ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید اف‌ تی‌ ایکس توکن در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست