مجیک MAGIC

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.910165

تومان 45,759

-0.95%

202

$ 233,037,944

$ 61,943,369

مجیک MAGIC چیست؟

توکن مجیک نقش ارز را در چندین متاورس و بازی های بلاکچینی و همچنین مارکت پلیس ان اف تی ایفا می کند و در بستر اربیتروم ایجاد شده است.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم مجیک MAGIC خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش مجیک MAGIC  را انجام دهید.

چگونه می‌توانم مجیک MAGIC را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال مجیک MAGIC به ولتتان به نرخ همان لحظه مجیک MAGIC را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت مجیک MAGIC به چه صورت است؟

تراکنش های مجیک MAGIC در بستر اربیتروم معمولا با حدود 1 دلار کارمزد و در کمتر از 2 دقیقه انجام می شوند.

حداقل و حداکثر خرید مجیک MAGIC در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش مجیک MAGIC در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید مجیک MAGIC ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید مجیک MAGIC در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست