مسک نتورک MASK

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 3.84

تومان 193,006

3.11%

164

$ 314,211,030

$ 135,429,354

مسک نتورک چیست؟

مسک نتورک امکاناتی را برای رمز نگاری نمودن پیام و پست ها در شبکه های اجتماعی بزرگی همچون فیسبوک و توییتر فراهم می کند.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم مسک نتورک خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش مسک نتورک را انجام دهید.

چگونه می‌توانم مسک نتورک را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال مسک نتورک به ولتتان به نرخ همان لحظه مسک نتورک را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت مسک نتورک به چه صورت است؟

تراکنش های مسک MASK در شبکه اتریوم صورت گرفته و بنا به ترافیک اتریوم متغییر است ومعمولا با هزینه 10 دلاری در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود.

حداقل و حداکثر خرید مسک نتورک در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش مسک نتورک در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید مسک نتورک ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید مسک نتورک در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست