با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

ارز MYRO

مایرو MYRO

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.13252

تومان 8,082

23.39%

339

$ 131,523,775

$ 48,111,186

خرید مایرو MYRO

خرید و فروش میم کوین مایرو (MYRO) را به صورت 24 ساعته با بهترین نرخ در صرافی ایمن و دانش بنیان بیتکسینو تجربه نمایید. مایرو یک میم کوین مبتنی بر بلاک چین سولانا است که نظر علاقه مندان به ارزهای دیجیتال در سراسر جهان را به خود جلب کرده است.. در ادامه این مقاله برای بررسی دقیق این پروژه و رمزارز آن، با بیتکسینو همراه باشید.

خرید مایرو MYRO

میم کوین مایرو (MYRO) چیست؟

میم کوین مایرو در نوامبر 2023 (آبان 1402) بر بستر بلاک‌چین سولانا عرضه شد. نماد این توکن از ظاهر سگی بنام مایرو الهام گرفته شده است که متعلق به راج گوکال (Raj Gokal)، یکی از بنیان‌گذاران سولانا می‌باشد. مایرو، چیزی فراتر از یک میم کوین و هدف آن بیش از یک جذابیت زودگذر است. در حقیقت مایرو به دنبال ایجاد یک پلتفرم غیرمتمرکز برای تولید محتوا و کسب درآمد است.

این پروژه با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود مانند کارمزد تراکنش‌های صفر، شفافیت اطلاعات در روند توسعه توکن و مشارکت فعال اعضا جامعه، خود را نسبت به دیگر میم کوین‌ها متمایز می‌کند. علاوه بر این، برنامه‌های آن برای آینده پروژه شامل استیکینگ و یک پلتفرم رسانه‌ اجتماعی با هدف ارائه خدمات و کارایی‌های بیشتر به سرمایه‌گذاران و هولدر‌های میم‌ کوین مایرو است.

این میم کوین از زمان آغاز فعالیت خود تا کنون افزایش قیمت قابل توجه 5253 درصدی را تجربه کرده است. این رشد قیمت مایرو در نتیجه فهرست شدن آن در صرافی‌های سطح بالا و همچنین محبوبیت اکوسیستم سولانا ایجاد شد. البته بخش زیادی از این موفقیت و رشد قیمت نیز به هیجانات پیرامون میم کوین‌ها در بازار و وایرال شدن آنها مربوط می‌باشد.

میم کوین مایرو myro

مایرو چگونه کار می‌کند؟ آیا این میم کوین کاربردی دارد؟

مایرو، مانند بسیاری از میم کوین‌های محبوب  در سال 2024، بر روی بلاک چین سولانا ساخته شده است. در نتیجه از چارچوب اولیه و ویژگی‌های امنیتی بلاک‌چین سولانا استفاده کرد و توانست به سرعت جا پای خود را به عنوان یک ارز دیجیتال جدید و پرطرفدار محکم کند. این میم کوین با اکثر کیف پول‌های ارز دیجیتال سازگار است و همچنین قابلیت سوآپ کردن آن با کوین سولانا (SOL) و توکن‌های مبتنی بر بلاک‌چین سولانا مانند داگ ویف هت (WIF) وجود دارد.

ربات خرید مایرو

یکی از دلایل اصلی اینکه مایرو یک میم کوین متفاوت و انقلابی است این است که ربات خرید مایرو اولین ربات خرید سولانا است که به صورت عمومی در دسترس می‌باشد. این ربات به طور خودکار بر اساس لیست توکن‌هایی که در حال حاضر ترند هستند، ارزهای دیجیتال را خرید و می فروش می‌کند. کاربران می‌توانند آن را دنبال کنند تا ایده‌هایی در مورد نحوه معاملات و توکن ‌های ترند دریافت کنند، و شرکت‌های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال نیز می‌توانند هزینه کمی به ایت ربات خرید به‌منظور تبلیغ محصولات خود بپردازند. مایرو قصد دارد این هزینه‌های دریافتی را در زانه خود که تریت جار (Treat Jar) نام دارد، قرار دهد و سپس از آنها در راستای پیشرفت دادن بیشتر جامعه مایرو استفاده کرد.

رسانه اجتماعی مایرو

مایرو برنامه دارد که یک رسانه اجتماعی مبتنی موبایل سولانا ارائه کند که امکان فروش تصاویر و رسانه‌های ارسال شده را در فرمت cNFT فراهم می‌کند.

دیگر ویژگی‌های مایرو

مایرو قصد دارد ویژگی‌های بیشتری را در آینده به پروژه خود اضافه کند، از جمله برنامه استیکینگ که درحال ایجاد است. با وجود این قابلیت، کاربران می‌توانند در ازای دریافت پاداش، توکن‌های MYRO خود را به طور موقت و برای زمانی مشخص قفل کنند. بخشی از روند اداره این پروژه، به تصمیم‌گیری و رای دهی جامعه آن بستگی دارد. در این راستا تیم مایرو اعلام کرد که بازخورد کاربران را برای اعمال ویژگی‌های بیشتر و پیشرفت پلتفرم درنظر خواهد گرفت.

جامعه مایرو

هولدرهای توکن مایرو از مزایای خاصی مانند توانایی خرید کالاهای مایرو از جمله تیشرت، کلاه و هودی که به تعداد محدودی تولید می‌شوند، برخوردار هستند. این پروژه همچنین به صورت مداوم رویدادهای اجتماعی مانند چت صوتی گرفته تا انجمن و مسابقات را برگزار می‌کند.

چرا مایرو موفقیت زیادی کسب کرده است؟

موفقیت توکن‌هایی مانند مایرو را می‌توان به ماهیت وایرال و جذاب میم کوین‌ها نسبت داد. این توکن‌ها برای جلب توجه جوامع مختلف طراحی شده‌اند، که اغلب از شخصیت‌ها، افراد، حیوانات یا آثار هنری معروف الهام می‌گیرند و به نحوی از آن‌ها را تقلید ‌می‌کنند- در این مورد مایرو، تیم سازنده آن از تصویر از ظاهر سگ یکی از بنیانگذاران سولانا برای جلب توجهات استفاده کرده اند.

علی رغم نوسانات زیاد و ماهیت هیجانی روند قیمتی میم کوین‌ها، هزینه پایین و پتانسیل دریافت سودهای قابل توجهی که ممکن است به همراه داشته باشند، آنها را به  گزینه‌های بسیاری جذابی برای معامله‌گران تبدیل می‌کند. 

همچنین احتمالا زمان‌بندی مناسب ورود مایرو به بازار نیز بر رشد آن تاثیرگذار بوده است. این توکن در اواخر سال 2023 راه اندازی شد، درست زمانی که به نظر می‌‍رسید بازار ارزهای دیجیتال دوباره صعودی شود.

نباید از این نکته غافل شد که مایرو بر روی اکوسیستم معتبر سولانا ساخته شده است که در سال 2024 فعالیت قابل‌توجهی داشته است. علاوه‌بر این خود مایرو نیز ویژگی های امنیتی کاربردی را در سیستم قرار داده است که اعتماد را افزایش داده و اجازه می‌دهد تا به سرعت یک جامعه پروپاقرص از طرفداران وفادار ایجاد کند. 

مایرو، دوستدار محیط زیست 

یکی از ویژگی های برجسته مایرو، طبیعت دوستدار محیط زیست آن است. در دنیایی که نگرانی ها در مورد تأثیرات زیست‌محیطی ارزهای دیجیتال مدام درحال افزایش است، مایرو با تعهد به بهره‌وری انرژی و شبکه جهانی قوی‌اش، خود را از دیگر پروژه ها متمایز می‌کند.

بهره وری انرژی مایرو

مایرو از مکانیزم اثبات مشارکت (Proof of participate) استفاده می‌کند که آن را به یک جایگزین کم‌مصرف برای ارزهای دیجیتالی با مکانیزم ‌های اثبات کار تبدیل می‌کند. این رویکرد سازگار با محیط زیست به مایرو اجازه می دهد تا حتی حین افزایش اندازه و پیچیدگی بلاک چین، یکپارچگی و پایداری خود را حفظ کند. 

علاوه بر این، مکانیزم اثبات مشارکت مایرو فقط یک مزیت زیست‌محیطی نیست. این مکانیزم همچنین موجب کاهش هزینه‌های سیستم می‌شود که می‌تواند تفاوت قابل توجهی در سودآوری استخراج و معاملات مایرو ایجاد کند. مایرو با در اولویت قراردادن بهره‌وری انرژی، امکان فعالیت به عنوان بخشی از سیستم خود در عین برجا گذاشتن ردپای کربن کمتر به کاربران ارائه می‌دهد.

شبکه جهانی مایرو

قدرت و انعطاف‌پذیری یک شبکه ارز دیجیتال نقش مهمی در عملکرد و مورد اطمینان بودن آن دارد. شبکه جهانی مایرو دارای بیش از 10000 نود است که در سراسر جهان بصورت پراکنده فعالیت می‌کنند. این فعالیت گسترده، استحکام شبکه را تضمین می‌کند و توانایی آن را برای مدیریت مؤثر و کارآمد تراکنش‌ها افزایش می‌دهد.

مایرو علاوه بر بهره‌وری انرژی و شبکه جهانی پرقدرت، سرعت تراکنش‌های سریع با هزینه‌های پایین و ویژگی های امنیتی قوی را نیز ارائه می‌دهد. این ویژگی‌ها منجر به محبوبیت فزاینده آن در دنیای ارزهای دیجیتال شده است و آن را به یک انتخاب محبوب برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران تبدیل کرده است.

جنبه‌های امنیتی مایرو

هنگام برخورد با میم کوین‌هایی مانند مایرو، امنیت یکی از مهمترین جنبه‌هایی است که باید در نظر گرفته شود. کاربران باید مطمئن باشند که سرمایه‌گذاری‌هایشان ایمن است و پلتفرمی که استفاده می‌کنند در برابر تهدیدات خارجی محافظت می‌شود. در این بخش، به اقدامات رمزگذاری و ایمنی مایرو و همچنین سرعت تراکنش و کارمزد آن خواهیم پرداخت.

رمزگذاری و اقدامات ایمنی

 علیرغم اینکه مایرو میم کوین نسبتاً جدیدی در بازار محسوب می‌شود، اما تاکید زیادی بر امنیت دارد و ویژگی‌های امنیتی با کیفیتی را برای تضمین امنیت کیف پول و تراکنش‌های کاربران خود پیاده سازی کرده است.

مایرو از یک الگوریتم رمزگذاری پیشرفته بنام SHA-256 استفاده می‌کند که یک تابع هش رمزنگاری است و یک هش تقریباً منحصر به فرد و با اندازه ثابت 256 بیتی (32 بایتی) تولید می‌کند. این رمزگذاری به عنوان یکی از قوی‌ترین رمزهای بلاک فعلی درنظر گرفته می‌شود که برای محافظت در برابر حملات شکستن رمزعبور از طریق آزمون و خطای خودکار (brute force) طراحی شده است و حفاظتی محکم برای داده‌های کاربران فراهم می کند.

تحولات و به روز رسانی‌های آینده مایرو

هدف مایرو ارائه یک زیرساخت قابل اعتماد و کارآمد برای کاربرانی است که به دنبال توسعه برنامه های غیرمتمرکز و تعامل با فناوری بلاک چین هستند. این امر مایرو را به عنوان یک بازیکن کلیدی در اکوسیستم در حال تکامل برنامه های کاربردی غیرمتمرکز (DApps) و فناوری بلاک چین قرار می‌دهد.

علاوه بر این پیشرفت‌ها، ویژگی های منحصر به فرد مایرو همچنان باعث جذب معامله گران می شود. با سرعت تراکنش سریع 4.5 ثانیه، کارمزد تراکنش‌های کم و توانایی پردازش تا 3000 تراکنش در ثانیه، مایرو قرار است موجی را در دنیای ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

از آنجایی که تیم سازنده مایرو به نوآوری و انطباق با تغییرات ارزهای دیجیتال به سرعت در حال تحول ادامه می دهد، سرمایه گذاران می توانند منتظر به روز رسانی ها و پیشرفت های بیشتری باشند که می تواند ارزش و کاربرد مایرو را بیشتر کند.

بررسی داده های توکن MYRO

توجه داشته باشید که اطلاعات ارائه شده، مربوط به زمان نوشته شدن مقاله در جوئن 2024 می‌باشد:

 • مارکت کپ فعلی منتل حدود 182 میلیون و 527 هزار دلار می‌باشد.
 • عرضه در حال گردش آن 944,203,815 توکن بوده و عرضه کلی آن 999,981,491 توکن می‌باشد.
 •  طبق داده های پایگاه کوین مارکت کپ، این توکن رتبه 289 ام بازار را به خود اختصاص داده‌ است.
 • این تیم از مالیات تراکنش صفر درصدی استفاده می کند، بنابراین کاربران می توانند بدون پرداخت هزینه اضافی مستقیماً تراکنش‌های خود را انجام دهند. 
 • بالا‌ترین قیمت این توکن: حدودا 0.4465 دلار 
 • پایین‌ترین قیمت این توکن: حدودا 0.001995 دلار 

آیا مایرو گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری است؟

در کمتر از یک سال، مایرو به یکی از موفق ترین میم کوین ها در اکوسیستم سولانا تبدیل شد. در عرض چند ماه، افزایش قیمت بیش از 12000٪ را ثبت کرد و به سرعت به محبوبیتی مشابه محبوبیت دوج کوین و شیبا اینو دست یافت.

با این حال، باید در نظر داشت که این میم کوین یک دارایی با نوسانات قیمت بر پایه هیجان و کاربرد محدود است و قیمت آن به میزان محبوبیتش بستگی دارد. در حالی که همین نوسانات میم کوین‌ها و فرصتی برای سودهای باورنکردنی ممکن است بسیاری را به سمت آنها جذب کند، نباید از این واقعیت را هم فراموش کرد که قیمت آن می‌تواند به طور ناگهانی کاهش یابد.

بهترین کیف پول‌های مایرو

برای ذخیره، ارسال و دریافت توکن MYRO می‌توانید از موارد زیر که محبوب ترین کیف‌پول‌های مایرو هستند، استفاده نمایید:

والت فنتوم (Phantom Wallet) – کیف پول تحت وب.

تراست ولت (Trust Wallet) – کیف پول موبایل.

چگونه MYRO بخریم؟

خرید و فروش MYRO به عنوان رمزارزی محبوب، از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال صورت می‌گیرد. صرافی‌های زیادی در حال فعالیت در زمینه خرید و فروش مایرو هستند. 

از آنجایی که امکان انجام فعالیت‌های کلاهبردارانه در این حوزه زیاد است، بهتر است برای خرید و فروش مایرو یک صرافی معتبر را انتخاب کنید. 

صرافی بیتکسینو از جمله صرافی‌های معتبر داخلی است که بستری امن برای تبادل ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. این صرافی توسط تیم متخصص در حوزه نرم افزار راه‌اندازی شده که تجربه سال‌ها فعالیت در زمینه سیستم‌های مالی و استارتاپ‌ها را در رزومه خود دارد.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم مایرو خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش مایرو را انجام دهید.

چگونه می‌توانم مایرو را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال مایرو به ولتتان به نرخ همان لحظه MYRO را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت مایرو به چه صورت است؟

تراکنش های مایرو  در بستری سریع  و ارزان هستند و با چند سنت در کمتر از 1 دقیقه انجام می شوند.

حداقل و حداکثر خرید مایرو در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش MYRO در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید مایرو ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید مایرو در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

0
  0
  سبد خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه
   درخواست کوپن