با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

په په PEPE

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.000011
تومان 0.069063
22.44%
27
$ 4,643,285,960
$ 1,485,141,718

بررسی میم کوین پپه PEPE

سهولت توسعه و ایجاد توکن ها در بلاکچین های لایه 1 مثل اتریوم و تولید یک توکن با نام اختصاری و لوگوی مربوطه در چند قیقه منجر به پیدایش هزاران توکن اتریومی بر بستر ERC20 شده که اکثر آنها فاقد کاربرد یا پروژه ای در جهت رفع نیاز های دنیای واقعی هستند، در بررسی اولیه توکن پپه اشکارا این موضوع قابل رویت است که پپه یک میم کوین و پروژه ای صرفا برای پولدار شدن عده ای افراد و نوسانات قیمتی شدید است و حساب پپه را از سایر پروژه های قدرتمند بلاکچینی مثل آوه و کامپاند یا بلاکچین های نسل سوم مثل سولانا و اولنچ باید را باید جدا کنیم و در بررسی شاخص های مربوطه به یک میم کوین تنها اکتفا کنیم چرا که میم کوین ها نیز برای معامله گری فرصت های مناسبی را گاها در اختیار ما قرار می دهند که شناسایی آنها می تواند منجر به کسب سود بسیار زیادی شود، و هولدر های ابتدایی پپه یا شیبا اینو و دوج کوین با شناسایی این فرصت ها توانستند به کسب سود چند هزار درصدی پیش از هایپ شدن قیمت این ممکوین ها دست یابند.

میم Meme چیست و Meme coin چه معنی دارد؟

میم به شوخی ها و مواردی که می تواند به عنوان سوژه ای خنده دار در بین کاربران اینترنت و شبکه های مجازی دست به دست گردد گفته می شود، و میم کوین نیز به رمز ارز هایی گفته می شود که دارای کاربرد و تکنولوژی منحصر به فردی نیستند اما به دلیل شوخی بودن و استقبال گسترده کاربران گاها به موفقیت های بی نظیری می رسند، اولین میم کوین تاریخ کریپتو کارنسی دوج کوین است که طبق گفته توسعه دهنده دوج کوین این کوین تنها برای شوخی و طنز قرار دادن استفاده از کریپتو کارنسی ایجاد شده اما اکنون پس از بیش از 10 سال از ایجاد دوج کوین می بینیم که یکی از بزرگترین رمز ارز های حال حاضر مارکت بر اساس حجم بازار است و از آن نیز استفاده هایی در جهت پرداخت و خیریه نیز صورت می گیرد، پس از موفقیت دوج کوین به عنوان یک میم کوین که از علل اصلی آن نیز می توان به طرفداری افراد تاثیر گذاری همچون ایلان ماسک و برخی سلبریتی ها مانند اسنوپ داگ اشاره نمود، بازار توسعه میم کوین های جدید بسیار داغ شد و اینبار نوبت به شیبا اینو و همینطور فلوکی و بیبی دوج رسید که همگی با قرار دادن یک سگ شیبا اینو الهام گرفته از دوج کوین به عنوان لوگو و با نوسانات قیمتی شدید توانستند نظر بسیاری از معامله گران خصوصا تازه کار این حوزه را به خود جلب کنند.

پپه میم ترین میم کوین ها

طبق گفته وب سایت پپه این رمز ارز میم ترین میم کوین هاست و در ادامه اضافه کرده که دوره ی سگ ها به پایان رسیده که اشاره به اعلام رقابت با سایر میم کوین هایی دارد که عمدتا از لوگوی سگ های شیبا اینو استفاده کرده اند. که البته هایپ شدید قیمتی پپه اندکی پس از راه اندازی آن و لیست شدن در صرافی های بزرگی همچون کوکوین توانست رتبه این میم کوین را تا حد چشم گیری در وب سایت کوین مارکت کپ کاهش دهد و به یکی از آپشن های مناسب برای کسب سود توسط معامله گران ارز های دیجیتال مبدل شود.

استفاده از قورباغه پپه تنها تمایز این میم کوین

این رمز ارز از تصویر قورباغه پپه به عنوان لوگوی خود استفاده کرده است که تصویر این قورباغه سالهاست بین کاربران شبکه های اجتماعی و در برخی از تظاهرات ها به سمبلی پر طرفدار و خنده دار مبدل شده است، با سنت شکنی پپه بجای استفاده از لوگوی سگ و تغییر آن به لوگوی قورباغه پپه می توان تنها تمایز این توکن را با سایر میم کوین ها دریافت. ایده اولیه ساخت میم قورباغه پپه بدست مت فیوری (Matt Furei)  در سال 2005 انجام شد و البته باید ذکر کنیم که توکن پپه هیچ ارتباطی به مت نداشته است.

توسعه دهنده گان پپه

تا کنون اطلاعات هویتی از توسعه دهنده گان پپه و یا تیم پشت سر این میم کوین در دسترس عموم قرار نگرفته و افراد حاضر در این پروژه هویت خود را مخفی نگه داشته اند و با استفاده از پلتفرم های شبکه های اجتماعی مانند توییتر توانستند محبوبیت این پروژه را میان فعالان فضای ارز های دیجیتال ایجاد کنند.

تعداد کوین در گردش پپه

پپه یک توکن ایجاد شده در بستر اتریوم است، و بنابراین فاقد بلاکچین اختصاصی و مکانیزم های مربوطه بوده و امنیت حول توکن هایش را با قرار داد های هوشمند و فضای بسیار ایمن اتریوم تامین می کند، بنابر این هنگام ذخیره پپه در کیف پول های شخصی و اقدام به ارسال آن به شخصی دیگر باید اتریوم هم در کیف پول برای پرداخت کارمزد شبکه برای انتقال نیز داشته باشید.

کل توکن های پپه محدود به 420.69 تریلیون توکن یا به عبارتی 420,690,000,000,000 واحد است، که توسعه دهنده گان آن در ابتدا با واریز ۳۹۲٫۵۵ تریلیون از این توکن به استخر های نقدینگی صرافی غیر متمکرز یونی سواپ اقدام به ایجاد بازار سازی برای پپه نمودند.

بررسی سوابق قیمتی پپه

در ابتدای ورود پپه به صرافی های غیر متمرکز کمترین قیمت ثبت شده برای آن درتاریخ 17 آپریل 2017 در محدوده $0.00000002764 دلار دیده شده و پس حدود 1 ماه از آن در در می سال 2023 بیشترین قیمت به ثبت رسیده برای پپه در حدود 0.000004354 دلار انجام شد بنابر این افرادی که در ابتدای پروژه توانستند از فرصت پیش رو مطلع شوند هزاران درصد سود را بوسیله این میم کوین به جیب زدند.

آیا با خرید پپه پولدار می شویم و فرصت مناسبی است؟

به صورت کلی پپه و سایر میم کوین ها هیچ کسی را به جز تیم توسعه پشت آن تا کنون پولدار نکرده اند و اکثر این پروژه ها به صورت مقطعی به بازار می آیند و با نرخ های بسیار بالا به کاربران در طمع سود فروخته می شوند و بعد از فروکش کردن هیجانات بازار دچار روند نزولی بلند مدتی می شوند که شاید هرگز از آن بیرون نیایند، بنابر این با استفاده از میم کویم ها و خرید آنها در مواقع صعودی بیشتر از سود دچار زیان می شویم و باید نسبت به معامله گری در میم کوین ها با وسواس و احتیاط بسیار بیشتری اقدام نماییم چرا که این پروژه ها فاقد ارزش ذاتی بوده و هر آن امکان صفر شدن ارزش آنها وجود دارد و از طرفی سود چشمگیر حاصله از میم کوین ها وقتی ممکن است که قبل از پامپ شدن قیمت آن و رسیدن به محبوبیت پروژه برای ورود اقدام نماییم و از طرفی بدلیل وجود هزاران پروژه کلاهبرداری و بی اعتبار که قیمت توکن هایشان صفر می شود پیدا کردن میم کوین با قابلیت انفجار نیز پیش از محبوبیت به علم الهی نیازمند است و از عهده افراد بر نمی آید.

ایجاد موج جدیدی از میم کوین ها با لوگو و نام پپه

به دلیل محبوبیت پپه امروزه شاهد ایجاد انواع میم کوین های متعددی هستیم که از لوگو یا نام پپه در حال استفاده هستند در صورتی که هیچ یک از آنها نتوانسته اند به محبوبیت پپه برسند و قیمت اکثر این توکن های قورباغه ای ناگهان صفر می شود لذا صمیمانه از کاربران درخواست داریم تا در پی سودای یک شبه پول دار شدن وارد تله ی این کلاهبرداران نشوند و از سرمایه خود محافظت نمایند بدلیل عدم وجود بنیاد مشخص و کاربردی برای خود ارز پپه نیز محو شدن همیشگی آن از رتبه های برتر مارکت کپ نیز امری چندان دور از انتظار نیست بنابراین رعایت حد ضرر و میزان سرمایه گذاری در این نوع از پروژه های بسیار پرخطر همواره باید پیش از ورود به معامله گری مورد بررسی و ارزیابی دقیق صورت گرفته باشد.

بررسی رود مپ پپه

در وب سایت پپه نقشه راه یا رودمپی برای این پروژه در نظر گرفته شده که شامل سه فاز زیر است:

فاز MEME :

در این فاز رسیدن به حداقل 1000 هولدر، لیست شدن در وب سایت های کوین مارکت کپ و کوین گکو و ترند نمودن پپه در شبکه اجتماعی توییتر در نظر گرفته شده بود.

فاز Vibe & Hodle :

در این فاز لیست شدن در صرافی های متمرکز، رسیدن به بیش از 10 هزار هولدر و ایجاد کامیونتی در بستر دیکورد در نظر گرفته شده است.

فاز Meme Takeover :

در مرحله رسیدن به بیش از 100 هزار هولدر، سبقت گرفتن از سایر میم  کوین ها و توسعه محصولاتی مبتنی بر استفاده بیش تر از پپه در نظر گرفته شده است.

بهترین کیف پول‌های پپه

پپه به دلیل اینکه یک توکن اتریومی است در حال حاظر تعداد بسیار زیادی کیف پول دارد که در لیست زیر محبوب ترین آنها برای پلتفرم های مختلف عنوان شده است:

  • تراست والت ( Trust Wallet) کیف پول موبایل.
  • لجر (Ledger) کیف پول سخت افزاری.
  • متامسک (Meta mask) کیف پول مروگر وب و موبایل.
  • ترزور (Trezor) کیف پول سخت افزاری.
  • اکسودوس (Exodus) کیف پول دسکتاپ و موبایل.
  • مای اتر ولت (MEW) تحت وب، موبایل و مرورگر.

چگونه پپه بخریم؟

خرید و فروش پپه به عنوان میم کوین محبوب، از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال صورت می‌گیرد. صرافی‌های زیادی در حال فعالیت در زمینه خرید و فروش پپه هستند. از آنجایی که امکان انجام فعالیت‌های کلاهبردارانه در این حوزه زیاد است، بهتر است برای خرید و فروش پپه یک صرافی معتبر را انتخاب کنید. صرافی بیتکسینو از جمله صرافی‌های معتبر داخلی است که بستری امن برای تبادل ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. این صرافی توسط تیم متخصص در حوزه نرم افزار راه‌اندازی شده که تجربه سال‌ها فعالیت در زمینه سیستم‌های مالی و استارتاپ‌ها را در رزومه خود دارد.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم پپه خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش پپه را انجام دهید.

چگونه می‌توانم پپه را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال پپه به ولتتان به نرخ همان لحظه پپه را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت پپه به چه صورت است؟

تراکنش های پپه در بستر اتریوم صورت گرفته و بنا به ترافیک این شبکه متغیر است و معمولا با کارمزد 10 دلاری در کمتر از 30 دقیقه برایتان ارسال می شود.

حداقل و حداکثر خرید پپه در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش پپه در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید پپه ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید پپه در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.