استار گیت فایننس STG

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.578952

تومان 29,107

-0.17%

314

$ 118,196,066

$ 52,578,211

استار گیت فایننس چیست؟

استار گیت فایننس با ایجاد پل های بومی بین بلاکچینی امکان انتقال ارز ها بین شبکه های مختلف را با کاربرد تسهیل دیفای فراهم می کند.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم استار گیت فایننس خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش استار گیت فایننس را انجام دهید.

چگونه می‌توانم استار گیت فایننس را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال استار گیت فایننس به ولتتان به نرخ همان لحظه استار گیت فایننس را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت استار گیت فایننس به چه صورت است؟

تراکنش های استار گیت در شبکه اتریوم صورت گرفته و بنا به ترافیک اتریوم متغیر است و معمولا با هزینه 10 دلاری در کمتر از 30 دقیقه انتقال می یابد.

حداقل و حداکثر خرید استار گیت فایننس در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش استار گیت فایننس در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید استار گیت فایننس ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید استار گیت فایننس در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست