وکس WAXP

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.07215

تومان 3,627

7.58%

196

$ 243,089,958

$ 5,838,793

وکس WAXP چیست؟

رمز ارز وکس بلاکچینی برای استفاده در تجارت الکترونیک و مبتنی بر مکانیزم DPOS است، و ابزار توسعه انواع DAPP ها و امکان ارتباط با بلاکچین EOS را فراهم می کند.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم وکس WAXP خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش وکس WAXP را انجام دهید.

چگونه می‌توانم وکس WAXP را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال وکس WAXP  به ولتتان به نرخ همان لحظه وکس WAXP را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت وکس WAXP به چه صورت است؟

تراکنش های وکس WAXP  با هزینه ای کمتر از 0.5 دلار در کمتر از 4 دقیقه انجام می شود.

حداقل و حداکثر خرید وکس WAXP در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش وکس WAXP در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید وکس WAXP ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید وکس WAXP در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست