چیا XCH

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 27.47

تومان 1,390,849

0.47%

183

$ 253,451,248

$ 6,677,032

چیا XCH چیست؟

بلاکچین لایه اول چیا از هارد های اس اس دی برای ماینینگ استفاده میکند و اینگونه فرایند ماینینگ را با مصرف برقث بسیار پایین تر امکان پذیر می کند.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم چیا XCH خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش چیا XCH را انجام دهید.

چگونه می‌توانم چیا XCH را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال چیا XCH به ولتتان به نرخ همان لحظه چیا XCH را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت چیا XCH به چه صورت است؟

تراکنش های چیا XCH معمولا با هزینه کمتر از 0.5 دلار طی کمتر از 5 دقیقه انجام می شوند.

حداقل و حداکثر خرید چیا XCH در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش چیا XCH در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید چیا XCH ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید چیا XCH در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست