خرید  دلار فروش دلار پی اس ووچر

نرخ دلار ps.voucher

51.005

خرید و فروش پی اس ووچر یکی از محبوب ترین پلتفرم های پرداخت بین المللی را در بیتکسینو با بهترین نرخ و محیطی ایمن تجربه کنید ، خدمات خرید و فروش پی اس ووچر به صورت آنی در 24 ساعته روز برای کاربران پس از احراز هویت میسر می گردد.

پی اس ووچر چیست؟

امروزه برای پرداخت های بین المللی به صورت غیر فیزیکی و مجازی راه کار های متعددی مانند انتقال بانکی، پرفکت مانی، پی پال یا وب مانی وجود دارد، پی اس ووچر نیز یکی از ابزار هایی است که به کاربران امکان تهیه ووچر به نرخ مورد نظرشان را می دهد، توسط این ووچر که شامل یک کد است می توانید کالا یا خدمات مورد نظرتان را خریداری کرده یا از ان برای تسویه حساب بین المللی استفاده نمایید.

خدمات خرید و فروش پی اس ووچر در بیتکسینو

بدلیل عدم برخورداری کاربران ایرانی از کارت های بانکی بین المللی بیتکسینو شرایطی را فراهم کرده تا در امن ترین محیط و با بهترین نرخ بتوانید پی اس ووچر مورد نظرتان را با هر نرخی تهیه نمایید و همینطور اگر ووچری دارید که قصد نقد نمودن آنرا دارید می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ثبت نام و احراز هویت در بیتکسینو به صورت آنی آنرا به ریال تبدیل نمایید.

یکبار مصرف بودن پرمیوم ووچر 

نکته بسیار مهمی که درباره پرمیوم ووچر یا همان پی اس ووچر وجود دارد یکبار مصرف بودن ان است، هر ووچر همانند یک کارت شارژ فقط یکبار می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و با یکبار استفاده کل موجودی ووچر مصرف می شود. بنابراین حین خرید با پی اس ووچر توجه کنید که مبلغ پرداختی با مبلغ پی اس ووچر تان دقیقا برابر باشد به عنوان مثال اگر برای خرید آنلاین یک کالای 50 دلاری از پی اس ووچر 60 دلاری استفاده کنید شما کل 60 دلار را به فروشنده پرداخت نموده اید و 10 دلار اضافی آن در ووچر باقی نمی ماند و تمامی آن پرداخت می شود.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم پی اس ووچر خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش پی اس ووچر را انجام دهید.

چگونه می‌توانم پی اس ووچر را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز به نرخ همان لحظه  پی اس ووچر را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه خرید و فروش پی اس ووچر به چه صورت است؟

فرایند خرید یا فروش پی اس ووچر به صورت آنی برای کاربران انجام می شود و بیتکسینو کارمزدی معادل 1 درصد را دریافت می کند.

حداقل و حداکثر خرید پی اس ووچر در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و کاربران به میزان 25 میلیون تومان در روز می توانند خرید پی اس ووچر را با کارت های بانکی انجام دهند و در صورت نیاز به ارقام بالاتر باید با هماهنگی پشتیبانی خرید خود را انجام دهند.

آیا کاربران ایرانی بدون مشکل می توانند از پی اس ووچر استفاده نمایند؟

بله تا کنون مشکلی از این بابت گزارش نشده و البته در آینده ممکن است محدودیت هایی اعمال گردد که از عهده و مسولیت بیتکسینو خارج است.

آیا می توان از یک ووچر چند بار استفاده کرد؟

خیر ووچر ها مانند کارت بانکی امکان خرج کردن موجودی به دفعات را ندارند بنابراین تنها با یکبار استفاده از ووچر کل موجودی به حساب مقصد وارید و ووچر خالی و بلا استفاده می گردد.

فهرست