با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

سوالات متداول
ارز دیجیتال و رمز ارز چیست؟

رمز ارز کلاس جدیدی از دارایی هاست که به صورت رمز نگاری شده ایجاد و فاقد ماهیت فیزیکی می باشد و معمولا از تکنولوژی بلاکچین یا DAG بهره می برد و به صورت همتا به همتا بین کاربران کار می کند و قابلیت تبدیل به سایر رمز ارز ها و ارز های فیات را داراست.

بیتکسینو چیست و چه خدمانی ارائه می کند؟

صرافی بیتکسینو بستری امن جهت خرید و فروش انواع ارز های دیجیتال است و به شما امکان تبادل و همچنین ذخیره امن 100 ها ارز دیجیتال را می دهد.

اگر حین برداشت یا واریز کوین ادرس را اشتباه وارد کنم آیا قابل بازگشت هست؟

تراکنش های ارز های دیجیتال بدون بازگشت و قطعی هستند و در صورت بروز اشتباه حین واریز یا ثبت ادرس اشتباه برای برداشت و یا عدم وارد کردن تگ یا ممو تراکنش غیر قابل رهگیری و بازگشت بوده و منجر به از دست رفتن دارایی شما می شود.

چگونه با بیتکسینو در ارتباط باشم؟

تنها از طریق تیکت در حساب کاربری، چت آنلاین و شماره های ثبت شده در صفحه تماس باما

بیتکسینو هرگز از شما اطلاعات ورود به حساب کاربری یا کلید های خصوصی کیف پول یا درخواستی مبنی بر  واریز وجه ریالی و رمز ارزی را طی تماس یا ارتباط با شما نمی کند لذا از کلاهبرداری های به این سبک باید آگاه باشید.

حداقل و حداکثر خرید ارز دیجیتال در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 10 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش ارز در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید رمز ارز ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید و فروش در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.1 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

برداشت کوین و ریال چفدر زمان بر است؟

برداشت های ریالی در همان لحظه از طریق حواله پایا یا ساتنا برای شما انجام می شود و در اولین سیکل به حساب شما منظور می شود، گفتنی است این نوع حواله ها در ساعات مشخصی از روز و فقط در روز های کاری ثبت می گردند.

برداشت انواع کوین حدود 10 دقیقه پس از درخواست تایید شده و در بلاکچین ثبت می گردد و متناسب با سرعت شبکه مورد نظر در تایید تراکنش ها به ولت شما ریخته می شود.

چگونه به بیتکسینو اعتماد کنم؟
بیتکسینو به صورت حقوقی در قالب یک شرکت دانش بنیان با سابقه درخشان در حال فعالیت است، راه های ارتباطی به صورت تماس و پاسخگویی سریع و امکان مراجعه حضوری نیز به منظور افزایش اعتماد شما در نظر گرفته شده است علاوه بر این بیتکسینو در چهارچوب قوانین مقرر بر این حوزه که توسط پلیس فتا و بانک مرکزی اعلام می شود قرار دارد و تا کنون هیج فیلترینگ یا اعلام شکایتی از کاربران خود نداشته که این موارد از پلیس فتا هم قابل استعلام هستند.
علت الزام به احراز هویت چیست چقدر زمان می برد؟
بنا به جلو گیری از سوء استفاده از حساب های بانکی افراد و انواع کلاهبرداری و پولشویی احراز هویت کاربران الزامی شده است و این موارد طبق نظر پلیس فتا و بانک مرکزی می باشد. کاربران در کمتر از 2 ساعت می توانند حساب کاربری خود را با تکمیل اطلاعات احراز نمایند.
چه ارز های در بیتکسینو موجود است؟

بیش از 200 ارز اول بازار در بیتکسینو لیست شده و این تعداد همواره در حال افزایش نیز می باشد. برای مشاهده لیست کامل ارز ها اینجا کلیک کنید.

خرید و فروش به چه صورتی انجام می شود؟
بعد از احراز جهت خرید ارز کیف پول ریالیتان را شارژ می کنید و به مقدار دلخواه ارز مورد نظر را در ولت بیتکسینو دریافت می کنید، بعد از آن می توانید اقدام به برداشت ارز، نگه داری آن در ولت و یا فروش آن در هر زمان نمایید. جهت فروش ارز هم می توانید رمز ارز مورد نظر را به ولت تان در بیتکسینو واریز نمایید و اقدام به فروش کنید.