با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

(شما اینجا هستید)

برای شروع فرایند احراز پس از ورود به حساب کاربری روی لینک مشخص شده در تصویر زیر کلیک کنید، همچنین می توانید با کلیک روی ایکن حساب کاربری سمت چپ بالا به قسمت پروفایل کاربری بروید، هر دو شما را به قسمت احراز هویت هدایت خواند کرد.

احراز هویت در بیتکسینو دارای دو سطح پایه و پیشرفته هست که این دو تفاوت های عمده ای در واریز و برداشت ریالی و میزان معامله روزانه دارند که اطلاعات دقیق هر یک را از این لینک می توانید مشاهده فرمایید برای شروع احراز روی دکمه مشخص شده در تصویر زیر کلیک کنید.

مرحله اول احراز با تایید ایمیل شروع می شود ایمیل خود را در فرم مشخص شده در تصویر زیر وارد و ارسال کد را بزنید سپس باید به صندوق ایمیل خود مراجعه کرده و کد ارسال شده را دریافت و در فرم مربوطه وارد نمایید چنانچه پس از 10 دقیقه ایمیلی دریافت نکردید به صندوق اسپم ایمیل خود مراجعه نمایید.

 

اکنون در این مرحله باید اطلاعات دقیق تاریخ تولید نام و نام خانوادگ به همراه کد ملی را وارد فرمایید و بر روی دکمه ثبت مدارک جهت بررسی کلیک فرمایید.

 

در این مرحله در قسمت مشخص شده در تصویر زیر شماره کارتی که به نام خودتان هست را وارد و ثبت کنید.

با ثبت کارت بانکی به نام خود فرایند احراز هویت پایه به اتمام رسیده و به بخش احراز هویت پیشرفته منتقل می شوید.

 

در این قسمت شماره تماس ثابت که برای محل زندگی خودتان هست را وارد فرمایید.

   

در این قسمت تصویر کارت ملی هوشمند یا شناسنامه جدید صفحه اول را با کیفیت کافی آپلود نمایید و روی ادامه کلیک کنید.

 

در این مرحله عکس سلفی مطابق نمونه از خود تهیه و در قسمت مربوطه آپلود فرمایید. عکس سلفی باید دارای یک نامه با متن زیر به همراه در دست داشتن کارت ملی و کارت بانکی باشد. در صورت عدم داشتن کارت ملی از شناسنامه جدید یا پاسپورت یا گواهینامه جدید و کارت پایان خدمت استفاده کنید، تصویر کارت و صورت باید کاملا مشخص و خوانا باشد.

متن نامه: ضمن مطالعه و قبول قوانین بیتکسینو، متعهد می شوم حساب کاربری خود را در اختیار افراد غیر قرار ندهم و مسولیت تمام تراکنش های حساب کاربری خود را بر عهده گیرم.   تاریخ روز  و امضا

 

احراز هویت شما انجام شد در صورتی که تمامی موارد خواسته شده را درست وارد کرده باشید طی 2 ساعت کاری حساب شما تایید و نتیجه از طریق پیامک به شما اعلام می شود در صورت رد هر یک از مدارک علت رد در قسمت مربوطه در همان مرحله نوشته شده و بعد از اصلاح مشکل باید مدرک را مجدد آپلود فرمایید.