با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

خرید اکانت چت جی پی تی

Open AI CHAT GPT

چت جی پی تی قوی ترین ابزار هوش مصنوعی جهان است که در حال حاضر در دو ورژن پلاس و توربو ارائه می گردد، از طریق بیتکسینو بدون نیاز به دارا بودن کارت بانکی بین المللی و شماره موبایل بین المللی می توانید خدمات ساخت اکانت gpt 3.5  یا شارژ آن به مدل پلاس و استفاده از gpt 4 را انجام دهید.

 • 3 دلار معادل: 1,320,620 تومان

  ساخت اکانت توربو Chat GPT

 • 20 دلار معادل: 1,320,620 تومان

  شارژ 1 ماهه اکانت پلاس Chat GPT

چت جی پی تی چیست؟

چت جی پی تی محصول هوش مصنوعی کمپانی Open ai هست که برای اولین بار توانست استفاده از هوش مصنوعی را با کیفیتی بسیار بالا به عموم مردم ارائه کند، توسط این چت بات می توانید به راحتی به پاسخ درست سوالات خود برسید یا برای حرفه خود مانند نوشتن یک برنامه کامپیوتری، تحلیل بازار، تبدیل متن به عکس و کارهای گرافیکی، تولید محتوای متنی و … استفاده نمایید. چت جی پی تی دارای دو نسخه توربو و پلاس هست که نسخه توربو یا همان gpt 3.5  رایگان عرضه می شود اما دارای محدودیت ها و دقت پایین تری است و نسخه پلاس هزینه 20 دلاری در ماه دارد و از دقت و محدودیت های کمتری بهره می برد. 

برای استفاده از چت جی پی تی به شماره بین المللی نیاز دارم؟

برای ایجاد اکانت Open ai که به استفاده از چت جی پی تی ختم می شود نیاز دارید تا با یک شماره خارجی فرایند ثبت نام و ایجاد اکانت را طی نمایید و به دلیل تحریم ها امکان استفاده و ثبت نام با شماره های داخلی میسر نیست، البته فرایند ساخت اکانت شما توسط بیتکسینو بدون نیاز به تهیه سیم کارت بین المللی و تنها با هزینه 3 دلاری انجام میشود.

همچنین خدمات ساخت اکانت open ai برای استفاده از chat gpt بدون نیاز به ثبت نام یا احراز هویت در بیتکسینو از طریق همین صفحه انجام و در حداکثر 2 ساعت کاری به شما تحویل داده می شود.

خرید و فروش دلار پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی و فروش پرفکت مانی به صورت 24 ساعته و آنی توسط صرافی امن بیتکسینو انجام می شود، کاربران پس از ثبت نان و احراز هویت می توانند به میزان مورد نظر با شارژ کیف پول ریالی در هر لحظه اقدام به خرید دلار پرفکت مانی نمایند و همینطور با بهترین نرخ نسبت به فروش آن اقدان نمایند، صرافی بیتکسینو به صورت گسترده در زمینه خدمات پرداخت بین الملل با سابقه درخشان در حال فعالیت است و همواره معاملات کاربران را با بهترین نرخ و کمترین تاخیر انجام می دهد .

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

در صورتی که نیازمند خرید ووچر پرفکت مانی هستید به راحتی این امکان در اختیار شما قرار داده شده تا ووچر پرفکت مانی خود را به میزان دلخواه از طریق بیتکسینو سفارش داده و به صورت آنی E-Voucher و Activation code پرفکت مانی خود را دریافت نمایید. و  از ان برای شارژ حساب پرفکت مانی خود یا انجام پرداخت های بین المللی بهره برداری کنید و در صورت نیاز به فروش ووچر پرفکت مانی تنها کافی است به بخش فروش این ووچر در حساب کاربری تان رجوع فرمایید.

مزایای استفاد از پرفکت مانی چیست؟

 • کارمزد پایین برای استفاده از خدمات پراخت که برای کاربران احراز شده معادل 0.5 درصد و برای کاربران احراز هویت نشده معادل 2 درصد است
 • امنیت بالای پلتفرم و قابلیت اطمینان بالا از اصحت انجام تراکنش ها
 • امکان احراز هویت ایرانیان و بهره مندی از شبکه پرداخت بین المللی بدور از تحریم
 • امکان شارژ حساب توسط ووچر های پرفکت مانی بدون نیاز به استفاده یا برخورداری از کارت های بانکی بین المللی
 • امکان ذخیره دلار به صورت مجازی و رهایی از مشکلات امنیتی  … دلار کاغذی
 • استفاده به عنوان ابزاری برای پرداخت در وب سایت ها یا پرداخت های بین المللی تجار
 • امکان تبدیل سریع آن به سایر ارز های دیجیتال و رمز ارز ها
سوالات متداول
چگونه می‌توانم اکانت چت جی پی تی خریداری کنم؟

چت جی پی تی دارای دو نسخه توربو و پلاس هست که از همین صفحه می توانید مستقیما آنرا خریداری نمایید.

زمان انجام خرید ساخت و شارژ Chat gpt در بیتکسینو چقدر است؟

خرید اشتراک chat gpt در بیتکسینو و همینطور ساخت اکانت توربو به حداکثر 2 ساعت کاری زمان نیاز دارد و البته در روز های تعطیل هم پشتیبانان ما ارائه خدمات و انجام پروسه خرید اشتراک را در حداقل زمان ممکن انجام می دهند.

برای خرید اکانت نیاز به داشتن شماره بین المللی دارم؟

خیر فرایند تایید حساب کاربری شما بدون داشتن شماره موبایل بین المللی از طریق بیتکسینو انجام می گیرد.

ویژگی های متمایز چت جی پی تی پلاس چیست؟

عدم محدودیت در درخواست ها و امکان استفاده بسیار بیشتر از چت بات به نسبت نسخه توربو و همینطور استفاده از امکانات ویژه تبدیل متن به تصاویر و دقت بالای پاسخ دهی ربات.

پس از پرداخت طی 2 ساعت کاری اکانت شما در چت GPT تایید می شود.

پس از پرداخت طی 2 ساعت کاری اکانت شما در چت GPT تایید می شود.

پس از پرداخت طی 2 ساعت کاری اکانت شما در چت GPT به پلاس تغییر می کند.

پس از پرداخت طی 2 ساعت کاری اکانت شما در چت GPT به پلاس تغییر می کند.