جسمی کوین JASMY

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.006298

تومان 317

4.65%

171

$ 304,768,644

$ 34,273,494

جسمی کوین چیست؟

جسمی کوین پروژه ای که به صورت تخصصی بر روی اینتنرنت اشیا یا IOT  متمرکز شده تا فناوری های این حوزه را به صورت غیر متمرکز ارائه دهد.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم جسمی کوین خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش جسمی کوین را انجام دهید.

چگونه می‌توانم جسمی کوین را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال جسمی کوین به ولتتان به نرخ همان لحظه جسمی کوین را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت جسمی کوین به چه صورت است؟

تراکنش های جسمی کوین در بستر اتریوم صورت گرفته و متناسب با ترافیک این شبکه متغییر است و معمولا با 10 دلار کارمزد در کمتر از30 دقیقه منتقل می شود.

حداقل و حداکثر خرید جسمی کوین در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش جسمی کوین در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید جسمی کوین ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید جسمی کوین در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست