جاست JST

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.033912

تومان 1,705

4.04%

174

$ 302,017,703

$ 49,931,575

جاست JST چیست؟

جاست پلتفرمی در زمینه امور مالی غیر متمرکز در بستر بلاکچین ترون است که در زمینه استیبل کوین های الگوریتمی و وام دهی غیر متمرکز فعالیت دارد.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم جاست JST خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش جاست JST را انجام دهید.

چگونه می‌توانم جاست JST را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال جاست JST به ولتتان به نرخ همان لحظه جاست JST را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت جاست JST به چه صورت است؟

تراکنش های جاست JST در شبکه ترون صورت گرفته و حدودا با 1 دلار کارمزد طی 2 قیقه انجام می شود.

حداقل و حداکثر خرید جاست JST در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش جاست JST در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید جاست JST ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید جاست JST در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست