با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

خرید  دلار فروش دلار ساخت اکانت پی پال

نرخ دلار پی پال

57,938

خرید و فروش دلار پی پال یکی از محبوب ترین پلتفرم های پرداخت بین المللی را در بیتکسینو با بهترین نرخ و محیطی ایمن تجربه کنید ، خدمات خرید و فروش پی پال به صورت آنی در 24 ساعته روز برای کاربران پس از احراز هویت میسر می گردد.

پی پال چیست؟

پی پال یکی از بزرگترین و محبوب ترین سرویس های پرداخت جهان است، توسط پی پال می توانید خرید های آنلاین و پرداخت های بین المللی را به راحتی و با حداقل کارمزد انجام دهید، خدمات پی پال بیتکسینو به شما این امکان را می دهد تا حساب پی پال برای خودتان با دور زدن تحریم ها ایجاد کنید و به راحتی در هر ساعت از شبانه روز موجودی پی پال خود را به ریال تبدیل نموده و یا خرید دلار پی پال را با پرداخت انلاین در محیطی ایمن انجام دهید.

خدمات خرید و فروش پی پال در بیتکسینو

صرافی بیتکسینو شرایطی را فراهم کرده تا کاربران ایرانی نیز بتوانند از خدمات این سرویس دهنده مال بزرگ بهره مند شوند، نقد کردن موجودی دلاری پی پال با انتقال به حساب های مستر کارت بیتکسینو ظرف حداکثر 1 روز کاری انجام و تسویه می شود و برای خرید دلار پی پال به صورت آنلاین پس از ثبت سفارش حساب شما شارژ می شود، همچنین اگر بنا به عدم داشتن تابعیت کشور دیگر از افتتاح حساب پی پال محروم مانده اید با ارسال تیکت به پشتیبانی بیتکسینو می توانید افتتاح حساب در پی پال را به راحتی انجام داده و از خدمات مالی بین المللی بهره مند شوید.

خرید دلار پی پال

دلار پی پال نوعی ارز دیجیتال بر پایه دلار است که فاقد نسخه فیزیکی بوده و به شما این امکان را می دهد تا خدمات پرداخت بین المللی را انجام داده و همچنین دارایی ارزی خود را در محیطی ایمن نگه داری کنید. خدمات خرید پی پال در بیتکسینو جزو تخصصی ترین راه کار های پرداخت این مجموعه می باشد که با استفاده از حساب های بین المللی این مجموعه در کشور های خارجی انجام می شود و با شفافیت بالای حساب داری این مجموعه امکان بن شدن واریزی های شما به دلیل مشخص شدن ای پی مبدا پول به هیچ عنوان رخ دخواهد داد.

فروش و نقد کردن دلار پی پال

در صورتی که قصد نقد کردن درامد ارزی خود یا فروش دلار پی پال را دارید در صرافی بیتکسینو می توانید این خدمات را با بالاترین کیفیت تجربه نمایید، تسویه سریع ریالی از طریق حواله پایا یا ساتنا و خرید پی پال به بهترین نرخ در کنار برخورداری از بالاترین ضریب امنیتی مجموعه ما را از سایر سرویس دهنده های این زمینه متمایز می سازد.ا

سوالات متداول
چگونه می‌توانم دلار پی پال خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش پی پال را انجام دهید.

چگونه می‌توانم دلار پی پال را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز به نرخ همان لحظه  دلار پی پال را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه خرید و فروش به چه صورت است؟

فرایند خرید یا فروش پی پال به صورت آنی برای کاربران انجام می شود و بیتکسینو کارمزدی معادل 1 درصد را دریافت می کند.

حداقل و حداکثر خرید پی پال در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و کاربران به میزان 25 میلیون تومان در روز می توانند خرید پی پال را با کارت های بانکی انجام دهند و در صورت نیاز به ارقام بالاتر باید با هماهنگی پشتیبانی خرید خود را انجام دهند.

آیا کاربران ایرانی بدون مشکل می توانند از پی پال استفاده نمایند؟

خیر خدمات پی پال برای ایرانیان به دلیل تحریم ها دارای ممنوعیت است و با استفاده از فیلتر شکن و اقامت کشور های دیگر می توان از این سرویس دهنده استفاده نمود که البته ریسک شناسایی اکانت و مسدود شدن آن برای افراد فاقد اقامت در کشور های دیگر همواره وجود دارد.

در صورت مسدود شدن حساب پی پال مسولیت آن با کیست؟

به دلیل تحریم بودن این سرویس برای کاربران ایرانی در صورت مسدود شدن اکانت مسولیتی بابت ضرر و زیان متوجه بیتکسینو نیست اما صمیمانه از تمام تجارب خود برای رفع انسداد حساب شما در صورت وقوع این مشکل استفاده می کنیم.

در صورت انجام تراکنش اشتباه در پی پال آیا وجوه قابل بازگشت هست؟

از طریق پشتیبانی پی پال برخی موارد قابل پیگیری است اما به صورت کلی می توان تراکنش های پی پال را بدون بازگشت خواند و در صورت بروز اشتباه وجه شما نیز به احتمال قریب به یقین از بین خواهد رفت، به دلیل مشکلات پیگیری تراکنش ها این موارد تا عدم اقرار و اعلام دریافت کننده وجه و اقدام وی جهت عودت وجه عملی به نظر نمی رسد.