با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس  سونی

نرخ دلار گیفت کارت

تومان 5,821

خدمات فروش گیفت کارت پلی استیشن پلاس در بیتکسینو در نظر گرفته شده، به راحتی بدون نیاز به ثبت نام و انجام احراز هویت می توانید به میزان دلخواه گیفت کارت با موجودی ارزی تهیه نموده و از آن برای پرداخت هزینه اشتراک پلی استیشن پلاس استفاده نمایید.

انتخاب ریجن 
  • 1,823,921 تومان

    اشتراک 3 ماهه 30 دلاری

گیفت کارت پلی استیشن پلاس  چیست؟

خدمات پلی استیشن پلاس به کاربران کنسول های سونی PS4 و PS5 این امکان را می دهد تا به صورت آنلاین بتوانند با سایر کاربران بازی کنند و برخیبازی ها را نیز به بایگان تجربه نمایند، سرویس پلی استیشن پلاس کلید پیوستن به دنیای بازی های آنلاین در کنسول محبوب سونی است و با خرید اشتراک این سرویس برخی بازی های این کنسول را نیز با تخفیف ویژه خریداری می نمایید. 

ریجن های موجود در بیتکسینو برای گیفت کارت Playstation Plus

خدمات گیف کارت پلی استیشن پلاس  در بیتکسینو برای ریجن آمریکا قابل تهیه می باشد، تجربه خرید راحت و سریع گیفت کارت های پلی استیشن پلاس را بدون نیاز به ثبت نام و احراز در بیتکسینو تجربه نمایید.

تمامی خدمات صدور و تحویل گیفت کارت های پلی استیشن پلاس در بیتکسینو در کمتر از 2 ساعت در روز های کاری انجام می شود .

 

خرید و فروش دلار پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی و فروش پرفکت مانی به صورت 24 ساعته و آنی توسط صرافی امن بیتکسینو انجام می شود، کاربران پس از ثبت نان و احراز هویت می توانند به میزان مورد نظر با شارژ کیف پول ریالی در هر لحظه اقدام به خرید دلار پرفکت مانی نمایند و همینطور با بهترین نرخ نسبت به فروش آن اقدان نمایند، صرافی بیتکسینو به صورت گسترده در زمینه خدمات پرداخت بین الملل با سابقه درخشان در حال فعالیت است و همواره معاملات کاربران را با بهترین نرخ و کمترین تاخیر انجام می دهد .

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

در صورتی که نیازمند خرید ووچر پرفکت مانی هستید به راحتی این امکان در اختیار شما قرار داده شده تا ووچر پرفکت مانی خود را به میزان دلخواه از طریق بیتکسینو سفارش داده و به صورت آنی E-Voucher و Activation code پرفکت مانی خود را دریافت نمایید. و  از ان برای شارژ حساب پرفکت مانی خود یا انجام پرداخت های بین المللی بهره برداری کنید و در صورت نیاز به فروش ووچر پرفکت مانی تنها کافی است به بخش فروش این ووچر در حساب کاربری تان رجوع فرمایید.

مزایای استفاد از پرفکت مانی چیست؟

  • کارمزد پایین برای استفاده از خدمات پراخت که برای کاربران احراز شده معادل 0.5 درصد و برای کاربران احراز هویت نشده معادل 2 درصد است
  • امنیت بالای پلتفرم و قابلیت اطمینان بالا از اصحت انجام تراکنش ها
  • امکان احراز هویت ایرانیان و بهره مندی از شبکه پرداخت بین المللی بدور از تحریم
  • امکان شارژ حساب توسط ووچر های پرفکت مانی بدون نیاز به استفاده یا برخورداری از کارت های بانکی بین المللی
  • امکان ذخیره دلار به صورت مجازی و رهایی از مشکلات امنیتی  … دلار کاغذی
  • استفاده به عنوان ابزاری برای پرداخت در وب سایت ها یا پرداخت های بین المللی تجار
  • امکان تبدیل سریع آن به سایر ارز های دیجیتال و رمز ارز ها
سوالات متداول
چگونه می‌توانم گیفت کارت پلی استیشن پلاس خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز به ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس  را از همین صفحه انجام دهید.

زمان صدور گیفت کارت ها چقدر می باشد؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز به نرخ همان لحظه گیفت کارت پلی استیشن پلاس را خریداری کنید و در کمتر از 2 ساعت کاری آنرا دریافت نمایید.

چه ریجن هایی از گیفت کارت پلی استیشن پلاس امکان خرید دارند؟

ریجن آمریکا به صورت مستقیم امکان خریداری در بسته 3 ماهه رارد و در صورتی که گیفت کارت با ریجن دیگر یا نرخ متفاوتی از آنچه ارائه می شود مورد نظر شماست از طریق تماس با پشتیبانی اقدام به ثبت سفارش فرمایید.

گیفت کارت پلی استیشن پلاس برای چه خدماتی کاربرد دارد؟

گیفت کارت های پلی استیشن پلاس به منظور شارژ حساب و اکانت شما استفاده می شود.

گیفت کارت پلی استیشن پلاس با چه نرخ هایی قابل سفارش است؟

در حال حاضر بسته 3 ماهه 30 دلاری ارائه می شود.

پس از پرداخت، کد گیفت کارت به شماره موبایلتان پیامک می شود.