با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

خرید گیفت کارت پابجی انواع نرخ ها

خدمات فروش گیفت کارت پابجی در انواع نرخ های ارزی و ریجن آمریکا در بیتکسینو در نظر گرفته شده، به راحتی بدون نیاز به ثبت نام و انجام احراز هویت می توانید به میزان دلخواه گیفت کارت با موجودی ارزی تهیه نموده و از آن برای پرداخت هزینه آیتم های بازی پابجی استفاده نمایید.

انتخاب ریجن 
 • 59,063 تومان

  1 دلاری

 • 590,628 تومان

  10 دلاری

 • 295,314 تومان

  5 دلاری

گیفت کارت پابجی چیست؟

بازی آنلاین و موبایلی پابجی آنچنان به موفقیت بزرگی دست یافت که کمتر گیمری را می توان امروزه یافت که حداقل مدتی درگیر این بازی مهیج نبوده باشد، گیم پلی جذاب، روانی و همگام سازی بالای بازی کنان در سطح جهانی و ایتم های متنوع درون بازی از پابجی یک شاهکار بازی های موبایلی را ساخت، در این بازی برخی از ایتم ها مانند اسلحه یا اسکین ها مشمول پرداخت هزینه می شوند که توسعه دهنده گان این بازی برای خرید راحت این ایتم ها گیفت کارت های پابجی را ارائه نموده اند تا با خرید آسان گیفت کارت پابجی بدون نیاز به کارت بانکی بین المللی به راحتی هر آیتم پولی این بازی را خریداری نمایید.

ریجن های موجود در بیتکسینو برای گیفت کارت PUBG

خدمات گیف کارت پابجی در بیتکسینو برای ریجن  آمریکا با بسته های شارژ متناسب با ارز بومی این ریجن قابل تهیه می باشد، تجربه خرید راحت و سریع گیفت کارت های پابجی را بدون نیاز به ثبت نام و احراز در بیتکسینو تجربه نمایید.

تمامی خدمات صدور و تحویل گیفت کارت های PUBG در بیتکسینو در کمتر از 2 ساعت در روز های کاری انجام می شود .

 

خرید و فروش دلار پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی و فروش پرفکت مانی به صورت 24 ساعته و آنی توسط صرافی امن بیتکسینو انجام می شود، کاربران پس از ثبت نان و احراز هویت می توانند به میزان مورد نظر با شارژ کیف پول ریالی در هر لحظه اقدام به خرید دلار پرفکت مانی نمایند و همینطور با بهترین نرخ نسبت به فروش آن اقدان نمایند، صرافی بیتکسینو به صورت گسترده در زمینه خدمات پرداخت بین الملل با سابقه درخشان در حال فعالیت است و همواره معاملات کاربران را با بهترین نرخ و کمترین تاخیر انجام می دهد .

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

در صورتی که نیازمند خرید ووچر پرفکت مانی هستید به راحتی این امکان در اختیار شما قرار داده شده تا ووچر پرفکت مانی خود را به میزان دلخواه از طریق بیتکسینو سفارش داده و به صورت آنی E-Voucher و Activation code پرفکت مانی خود را دریافت نمایید. و  از ان برای شارژ حساب پرفکت مانی خود یا انجام پرداخت های بین المللی بهره برداری کنید و در صورت نیاز به فروش ووچر پرفکت مانی تنها کافی است به بخش فروش این ووچر در حساب کاربری تان رجوع فرمایید.

مزایای استفاد از پرفکت مانی چیست؟

 • کارمزد پایین برای استفاده از خدمات پراخت که برای کاربران احراز شده معادل 0.5 درصد و برای کاربران احراز هویت نشده معادل 2 درصد است
 • امنیت بالای پلتفرم و قابلیت اطمینان بالا از اصحت انجام تراکنش ها
 • امکان احراز هویت ایرانیان و بهره مندی از شبکه پرداخت بین المللی بدور از تحریم
 • امکان شارژ حساب توسط ووچر های پرفکت مانی بدون نیاز به استفاده یا برخورداری از کارت های بانکی بین المللی
 • امکان ذخیره دلار به صورت مجازی و رهایی از مشکلات امنیتی  … دلار کاغذی
 • استفاده به عنوان ابزاری برای پرداخت در وب سایت ها یا پرداخت های بین المللی تجار
 • امکان تبدیل سریع آن به سایر ارز های دیجیتال و رمز ارز ها
سوالات متداول
چگونه می‌توانم گیفت کارت پابجی خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز به ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید گیفت کارت پابجی را از همین صفحه انجام دهید.

زمان صدور گیفت کارت ها چقدر می باشد؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید به نرخ همان لحظه گیفت کارت پابجی را خریداری کنید و در کمتر از 2 ساعت کاری آنرا دریافت نمایید.

چه ریجن هایی از گیفت کارت پابجی امکان خرید دارند؟

ریجن آمریکا  به صورت مستقیم امکان خریداری در نرخ های مختلف دارند در صورتی که گیفت کارت با ریجن دیگر یا نرخ متفاوتی از آنچه ارائه می شود مورد نظر شماست از طریق تماس با پشتیبانی اقدام به ثبت سفارش فرمایید.

گیفت کارت پابجی برای چه خدماتی کاربرد دارد؟

برای خرید اقلام ایتم های پولی بازی پابجی  مانند اسلحه یا اسکین ها کاربرد دارد.

گیفت کارت پابجی با چه نرخ هایی قابل سفارش است؟

در بیتکسینو از  1 تا 10 دلار امکان تهیه گیفت کارت پابجی در نظر گرفته شده است.

پس از پرداخت، کد گیفت کارت به شماره موبایلتان پیامک می شود.

پس از پرداخت، کد گیفت کارت به شماره موبایلتان پیامک می شود.

پس از پرداخت، کد گیفت کارت به شماره موبایلتان پیامک می شود.