خرید اشتراک  تلگرام پرمیوم

telegram Premium

نرخ دلار خرید اشتراک

تومان 50,600

تلگرام پرمیوم نسخه پولی و غیر رابگان پیام رسان تلگرام است که توسط آن به مجموعه ای گسترده تر از خدمات این پیام رسان دسترسی خواهید داشت، برای خرید آنلاین و سریع این امکان تنها با وارد نمودن شماره موبایل خود در بیتکسینو میتوانید اکانت تلگرام خود را ارتقا بخشید.

تلگرام پرمیوم چیست؟

همه ما پیام رسان محبوب و کاربردی تلگرام را به خوبی میشناسیم و سالهاست مشغول استفاده از آن هستیم، این پلتفرم رسانه محور در راستای ارتقای خدمات خود با کیفیت و قابلیت هایی مطلوب تر به تازگی اقدام به راه اندازی نسخه ای پولی از اپلیکیشن خود کرده که با ارتقای به آن می توانید از خدمات بهتری همچون آپلود فایل های بسیار حجیم تر و قرار دادن استوری درکنار حذف تبلیغات داخل اپ و مدیریت چت ها و تصویر پروفایل متحرک در کنار برخی قابلیت های دیگر استفاده نمایید. 

اشتراک های 1 ، 3 و 12 ماهه تلگرام پرمیوم

در حال حاضر تلگرام پرمیوم در بسته های اشتراک 1 ماهه، 3 ماه و 12 ماه قابلیت خرید دارند، که نرخ های آنها به ترتیب 12 ،16 و 29 دلار می باشد که بسته 1 ساله به صرفه ترین آن است. از طریق همین صفحه با صرافی بیتکسینو بدون نیاز به ثبت نام یا احراز هویت می توانید اشتراک تلگرام پرمیوم را خریداری و طی حداکثر 2 ساعت حساب کاربری خود را تنها با ارائه شماره موبایل یا ای دی تلگرام خود انجام دهید. برای پرداخت هزینه اشتراک تلگرام می توانید خودتان شخصا هم با خرید رمز ارز تن کوین از بیتکسینو این فرایند را انجام دهید. 

خرید و فروش دلار پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی و فروش پرفکت مانی به صورت 24 ساعته و آنی توسط صرافی امن بیتکسینو انجام می شود، کاربران پس از ثبت نان و احراز هویت می توانند به میزان مورد نظر با شارژ کیف پول ریالی در هر لحظه اقدام به خرید دلار پرفکت مانی نمایند و همینطور با بهترین نرخ نسبت به فروش آن اقدان نمایند، صرافی بیتکسینو به صورت گسترده در زمینه خدمات پرداخت بین الملل با سابقه درخشان در حال فعالیت است و همواره معاملات کاربران را با بهترین نرخ و کمترین تاخیر انجام می دهد .

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

در صورتی که نیازمند خرید ووچر پرفکت مانی هستید به راحتی این امکان در اختیار شما قرار داده شده تا ووچر پرفکت مانی خود را به میزان دلخواه از طریق بیتکسینو سفارش داده و به صورت آنی E-Voucher و Activation code پرفکت مانی خود را دریافت نمایید. و  از ان برای شارژ حساب پرفکت مانی خود یا انجام پرداخت های بین المللی بهره برداری کنید و در صورت نیاز به فروش ووچر پرفکت مانی تنها کافی است به بخش فروش این ووچر در حساب کاربری تان رجوع فرمایید.

مزایای استفاد از پرفکت مانی چیست؟

  • کارمزد پایین برای استفاده از خدمات پراخت که برای کاربران احراز شده معادل 0.5 درصد و برای کاربران احراز هویت نشده معادل 2 درصد است
  • امنیت بالای پلتفرم و قابلیت اطمینان بالا از اصحت انجام تراکنش ها
  • امکان احراز هویت ایرانیان و بهره مندی از شبکه پرداخت بین المللی بدور از تحریم
  • امکان شارژ حساب توسط ووچر های پرفکت مانی بدون نیاز به استفاده یا برخورداری از کارت های بانکی بین المللی
  • امکان ذخیره دلار به صورت مجازی و رهایی از مشکلات امنیتی  … دلار کاغذی
  • استفاده به عنوان ابزاری برای پرداخت در وب سایت ها یا پرداخت های بین المللی تجار
  • امکان تبدیل سریع آن به سایر ارز های دیجیتال و رمز ارز ها
سوالات متداول
چگونه می‌توانم اکانت تلگرام پرمیوم خریداری کنم؟

از طریق همین صفحه تنها با وارد نمودن ای دی تلگرام یا شماره موبایل و پرداخت هزینه اشتراک مورد نظر طی کمتر از 2 ساعت به تلگرام پرمیوم مهاجرت کنید.

زمان انجام خرید اشتراک تلگرام پرمیوم در بیتکسینو چقدر است؟

خرید اشتراک تلگرام پرمیوم در بیتکسینو به حداکثر 2 ساعت کاری زمان نیاز دارد و البته در روز های تعطیل هم پشتیبانان ما ارائه خدمات و انجام پروسه خرید اشتراک را در حداقل زمان ممکن انجام می دهند.

برای خرید تلگرام پرمیوم نیاز به دادن دسترسی حساب شخصی تلگرام را دارم؟

خیر به هیچ عنوان، تنها با ارائه ای دی حساب شخصیتان به ما یا شماره موبایلی که با آن در تلگرام ثبت نام نموده اید می توانید حسابتان را با خیالی آسوده با صرافی امن بیتکسینو اپگرید نمایید.

ویژگی های متمایز تلگرام پرمیوم چیست؟

حذف تبلیغات، امکان افزودن تصویر پروفایل نتحرک و همچنین استوری، آپلود و دانلود با سرعت و حجمی بیشتر و امکاناتی که به مرور اضافه می شود.

فهرست

پس از تکمیل فرم، سفارش شما ثبت و دسترسی محصول خریداری شده برایتان پیامک می شود.