با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

خرید ووچر آزمون تافل

TOEFL IBT

برای ثبت نام در آزمون معتبر تافل می توانید توسط ووچر تافل IBT هزینه ثبت نام در این آزمون را پرداخت و خودتان برای ثبت نام در این آزمون شخصا اقدام فرمایید، پس از خرید یک کد ووچر 16 رقمی برای شما صادر می شود که باید تا تاریخ 18 ژانویه سال میلادی بعدی از آن استفاده فرمایید و این تاریخ قابل تمدید مجدد نمی باشد.

  • 280 دلار معادل: 18.949.560 تومان

    خرید ووچر آزمون تافل

ووچر تافل چیست؟

برای پرداخت هزینه آزمون بین المللی تافل نیاز به داشتن کارت بانکی بین المللی برای پرداخت هزینه این آزمون می باشد که در کنار آن بنیاد این آزمون برای سهولت این فرایند ووچر هایی را تحت کد 16 رقمی صادر می کند تا بوسیله آن متقاضیان شرکت در این آزمون از آن بتوانند جهت ثبت نام و شرکت در تافل استفاده نمایند. بیتکسینو بدون نیاز به داشتن حساب کاربری و درج اطلاعات حساس این ووچر را برای شما تهیه و کد آنرا پس از پرداخت هزینه برایتان اس ام اس می کند. 

تافل IBT و پرداخت هزینه راحت آزمون بدون نیاز به مستر کارت

با ووچر های آزمون تافل فرایند پرداخت هزینه ازمون تافل برای شرکت کننده گان ایرانی این آزمون بنا به عدم برخورداری از ویزا یا مستر کارت سهولت بخشیده می شود، و صرافی بیتکسینو در امن ترین محیط بدون نیاز به ثبت نام و احراز هویت طی حداکثر 2 ساعت کاری ووچر تافل شما را تحویل می دهد، 

نکته بسیار حائز اهمیت درباره ووچر های ازمون تافل زمان انقضای آنهاست، که 18 ژانویه 2024 تمامی آنها منقضی می شوند و در صورت عدم استفاده مبلغ شما سوخت شده و امکان تمدید موعد آن امکان پذیر نمی باشد.

خرید و فروش دلار پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی و فروش پرفکت مانی به صورت 24 ساعته و آنی توسط صرافی امن بیتکسینو انجام می شود، کاربران پس از ثبت نان و احراز هویت می توانند به میزان مورد نظر با شارژ کیف پول ریالی در هر لحظه اقدام به خرید دلار پرفکت مانی نمایند و همینطور با بهترین نرخ نسبت به فروش آن اقدان نمایند، صرافی بیتکسینو به صورت گسترده در زمینه خدمات پرداخت بین الملل با سابقه درخشان در حال فعالیت است و همواره معاملات کاربران را با بهترین نرخ و کمترین تاخیر انجام می دهد .

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

در صورتی که نیازمند خرید ووچر پرفکت مانی هستید به راحتی این امکان در اختیار شما قرار داده شده تا ووچر پرفکت مانی خود را به میزان دلخواه از طریق بیتکسینو سفارش داده و به صورت آنی E-Voucher و Activation code پرفکت مانی خود را دریافت نمایید. و  از ان برای شارژ حساب پرفکت مانی خود یا انجام پرداخت های بین المللی بهره برداری کنید و در صورت نیاز به فروش ووچر پرفکت مانی تنها کافی است به بخش فروش این ووچر در حساب کاربری تان رجوع فرمایید.

مزایای استفاد از پرفکت مانی چیست؟

  • کارمزد پایین برای استفاده از خدمات پراخت که برای کاربران احراز شده معادل 0.5 درصد و برای کاربران احراز هویت نشده معادل 2 درصد است
  • امنیت بالای پلتفرم و قابلیت اطمینان بالا از اصحت انجام تراکنش ها
  • امکان احراز هویت ایرانیان و بهره مندی از شبکه پرداخت بین المللی بدور از تحریم
  • امکان شارژ حساب توسط ووچر های پرفکت مانی بدون نیاز به استفاده یا برخورداری از کارت های بانکی بین المللی
  • امکان ذخیره دلار به صورت مجازی و رهایی از مشکلات امنیتی  … دلار کاغذی
  • استفاده به عنوان ابزاری برای پرداخت در وب سایت ها یا پرداخت های بین المللی تجار
  • امکان تبدیل سریع آن به سایر ارز های دیجیتال و رمز ارز ها
سوالات متداول
چگونه می‌توانم ووچر تافل خریداری کنم؟

از طریق همین صفحه با پرداخت هزینه 280 دلاری به صورت آنلاین ووچر شما صادر و از طریق پیامک برایتان ارسال می شود.

زمان انجام خرید ووچر تافل در بیتکسینو چقدر است؟

خرید ووچر ازمون تافل در بیتکسینو به حداکثر 2 ساعت کاری زمان نیاز دارد و البته در روز های تعطیل هم پشتیبانان ما ارائه خدمات و انجام پروسه خرید اشتراک را در حداقل زمان ممکن انجام می دهند.

پس از گذشت زمان استفاده از ووچر تافل آیا امکان تمدید وجود دارد؟

خیر فرایند منقضی شدن ووچر تافل امکان بازگشت وجه یا تمدید آنرا ندارد.

هزینه ازمون تافل و وچر آن چقدر است؟

هزینه این آزمون 280 دلار است که بدون افزودن کارمزد می توانید با پرداخت آنلاین معادل ریالی آن خرید ووچر تافل را انجام دهید.

پس از پرداخت، ووچر آزمون به شماره موبایلتان پیامک می شود.