با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

AIOZ

آیوز نتورک AIOZ

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.477075

تومان 29,094

0.94%

142

$ 526,726,367

$ 9,107,088

خرید آیوز نتورک AIOZ

خرید و فروش رمز ارز آیوز نتورک  (AIOZ) را به صورت 24 ساعته با بهترین نرخ در صرافی ایمن و دانش بنیان بیتکسینو تجربه نمایید. شبکه آکاش با پیاده سازی فضای ذخیره سازی در بستری غیر متمرکز نسل جدیدی از پروژه های وب 3 را به کاربران ارائه کرده که مجموعه ای از فناوری های نوین و کارامد در آن نهفته شده است، در ادامه این مقاله برای بررسی دقیق این پروژه و رمزارز آن، با بیتکسینو همراه باشید.

خرید آیوز نتورک

آیوز نتوورک (AIOZ) چیست؟

با پیشروی دنیا به سمت وب3 که با تمرکززدایی و دموکراتیک کردن منابع دیجیتال همراه می‌شود، شبکه آیوز یک راه حل زیرساختی غیرمتمرکز ارائه می‌دهد که به نیازهای تولیدکنندگان محتوا، مشاغل و مصرف کنندگان مدرن پاسخ می‌دهد. با استفاده از اصول فناوری بلاک چین، شبکه آیوز چارچوبی را برای ذخیره سازی در دنیای وب3 ارائه می‌دهد که کاربران را قادر می سازد تا داده‌های خود را بدون اتکا به نهادهای متمرکز به صورت ایمن ذخیره کرده و به آنها دسترسی داشته باشند. شبکه آیوز، قابلیت‌های خود را فراتر از راه‌حل‌های ذخیره‌سازی گسترش می‌دهد و خدمات پردازشی هوش مصنوعی را به شکلی غیرمتمرکز ارائه می‌دهد که به توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارها قدرت می‌دهد از پتانسیل کامل این تکنولوژی استفاده کنند.

موضوع بعدی، افزایش تقاضا برای پخش زنده و ویدیو است. سرویس‌های ارائه دهنده خدمات قدیمی و سنتی، اغلب برای برآورده کردن تقاضای رو به رشد برای محتوای با کیفیت بالا و تجربه کاربری مطلوب، دچار مشکل می‌شوند. شبکه آیوز با بهره‌برداری از زیرساخت غیرمتمرکز خود، تحویل کارآمد محتوا را امکان‌پذیر می‌کند و تضمین می‌کند که کاربران می‌توانند از تجارب پخش زنده بدون وقفه در همه دستگاه‌های خود لذت ببرند.

اجزای اصلی آیوز نتوورک

در ادامه، مولفه های بسیار مهمی که زیرساخت غیرمتمرکز شبکه آیور را تشکیل می‌دهند، بررسی می‌کنیم که طیف وسیعی از برنامه ها و خدمات را ارائه می‌کنند.

فضای ذخیره‌سازی غیر‌متمرکز

فضای ذخیره‌سازی وب3 آیوز (W3S) با ارائه زیرساخت ذخیره سازی همه کاره و سازگار با خدمات ذخیره‌سازی معمولی (S3)، شرایط را برای ثیت داده های مربوط به اپلیکیشین‌های غیرمتمرکز متحول می‌کند. W3S با استفاده از قدرت نودهای همتا به همتا شبکه آیوز و فناوری بلاک چین، ذخیره سازی ابری توزیع شده، ایمن و مقیاس پذیر را با هزینه مقرون به صرفه تضمین می‌کند.

در این بخش، برخی از ویژگی های کلیدی این قابلیت را بررسی می‌کنیم:

 • سازگاری W3S با S3 امکان ادغام با خدمات ذخیره‌سازی معمولی کمپانی آمازون که در این زمینه بسیار مشهور است را فراهم می‌کند.
 • ضمانت در دسترس بودن همیشگی داده‌ها با کپی‌های توزیع شده از آنها
 • بازیابی سریع داده ها با حداقل تاخیر
 • سازگاری میزان مقیاس پذیری آن با نیازهای رو به رشد در زمینه ذخیره سازی
 • حریم خصوصی با استفاده از تکنیک های رمزگذاری پیشرفته و مالکیت کامل کاربر بر داده ها
 • شبکه توزیع محتوا تعبیه شده در ساختار داخلی به منظور استفاده از نودهای همتا به همتا برای تحویل جهانی داده بدون هزینه اضافی 
 • قیمت‌گذاری واضح با یک مدل پرداخت آسان

فضای ذخیره‌سازی وب3 آیوز طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی را ارائه می‌دهد

 • شرکت های رسانه ای و سرگرمی می توانند از W3S برای ذخیره ایمن مجموعه محتوای ویدئویی، صوتی و تصویری خود استفاده کنند.
 • پلتفرم‌های تجارت الکترونیک این فرصت را دارند که از دسترسی بالا و تحویل سریع رسانه اطمینان حاصل کنند.
 • اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز می توانند از W3S برای ذخیره سازی قابل اعتماد محتوای تولید شده توسط کاربر در اکوسیستم های غیرمتمرکز استفاده کنند.
 • پروژه های بلاک چین این گزینه را دارند که از W3S برای راه حل های ذخیره سازی غیرمتمرکز و تغییرناپذیر استفاده کنند
 • با W3S، شرکت های مراقبت های بهداشتی و داده های پزشکی می توانند حریم خصوصی داده ها و مطابقت با مقررات مراقبت های بهداشتی را حفظ کنند.
 • استارت آپ های مبتنی بر داده می توانند از مقیاس پذیری و مقرون به صرفه بودن W3S برای مدیریت مجموعه داده های بزرگ بهره مند شوند.
 • ارائه دهندگان خدمات ابری می توانند W3S را در خدمات خود استفاده کنند، گزینه های ذخیره سازی خود را متنوع کرده و دسترسی به داده ها را برای مشتریان خود آسان‌تر کنند.

سیستم فایل بین سیاره ای آیوز

سیستم فایل بین سیاره ای وب 3 آیوز(W3IPFS) راه حلی برای بهبود عملکرد سیستم فایل بین سیاره ای (IPFS) است که با هدف رسیدگی به چالش‌های رایج کاربران طراحی شده و ویژگی های منحصر‌به‌فردی ارائه می‌دهد. توجه داشته باشید که سیستم فایل بین سیاره ای، در اصل همان فضای ذخیره بلاکچینی و غیرمتمرکز است. W3IPFS قابلیت‌های مانند ذخیره‌سازی فایل‌ها با سرعت بالا، ایمن و مقیاس‌پذیر همراه با ویژگی‌های مختلفی مانند فایل‌های پین شده نامحدود، منابع اختصاصی و حافظه پنهان هوشمند ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های کلیدی W3IPFS شامل سازگاری با IPFS برای ذخیره‌سازی غیرمتمرکز، یک سرویس پین‌سازی برای حفظ داده‌ها، آپلود و مدیریت ساده فایل‌های NFT، یک شبکه توزیع محتوا داخلی برای تحویل کارآمد محتوا، و دروازه‌های اختصاصی برای دسترسی بهینه به داده‌های ذخیره‌شده است. علاوه بر این، W3IPFS یک کیت توسعه نرم افزاری (SDK) و API برای تسهیل یکپارچه سازی و استفاده توسعه دهندگان فراهم می کند.

موارد استفاده برای W3IPFS صنایع و برنامه‌های مختلفی را در بر می‌گیرد، از جمله:

 •  هنرمندان و سازندگانی که آثار هنری دیجیتال را به نمایش می‌گذارند
 • پلتفرم‌های بازار NFT که در دسترس بودن و یکپارچگی دارایی‌های کاربر را تضمین می‌کنند
 • بازی‌های NFT که آیتم‌های درون بازی را به صورت ایمن ذخیره می‌کنند
 •  برنامه‌های کاربردی متاورس که از دارایی‌های ذخیره شده برای تجربیات مجازی استفاده می‌کنند.

 هدف W3IPFS ارائه یک تجربه  سیستم فایل بین سیاره ای پیشرفته برای کاربران و توسعه دهندگان است.

محاسبات و پردازشات غیرمتمرکز هوش مصنوعی

هوش مصنوعی وب 3 آیوز (AIOZ W3AI) یک زیرساخت غیرمتمرکز محاسباتی مبتنی بر هوش مصنوعی است که هدف آن اصلاح اجرای وظایف هوش مصنوعی است. این قابلیت بر محاسبات و ادغام هوش مصنوعی غیرمتمرکز برای سرویس دهی تاکید می کند و به توسعه دهندگان و کسب و کارها قدرت می دهد تا از قدرت محاسبات غیرمتمرکز AI استفاده کنند.

هوش مصنوعی وب 3 آیوز مدل‌های هوش مصنوعی را قادر می‌سازد تا ز طریق نودهای آیوز، روی دستگاه‌های کاربران اجرا شوند و از حفظ حریم خصوصی داده‌ها و بهبود عملکرد، اطمینان حاصل کنند. AIOZ W3AI با ارائه یک اکوسیستم جامع، خود را از پلتفرم های مرسوم اجرای هوش مصنوعی متمایز می کند که این شامل تسهیل آموزش مدل‌های هوش مصنوعی غیرمتمرکز، میزبانی یک بازار گسترده برای مدل‌ها، مجموعه‌های داده‌های هوش مصنوعی، و فراهم کردن فضاهای اختصاصی برای ساخت برنامه‌های کاربردی پیشرفته مبتنی بر هوش مصنوعی است.

پخش زنده وب 3 آیوز

پخش زنده وب 3 آیوز (AIOZ W3Stream) یک زیرساخت اساسی برای پخش غیرمتمرکز ویدئو در اینترنت است که با هدف رسیدگی به چالش‌های ایجاد شده توسط پلتفرم‌های فعلی پخش ویدئو متمرکز است.

در حالی که پلتفرم‌های وب 2 دنیای محتوای ویدیویی را متحول کرده‌اند، اغلب داده‌ها را به شکلی ناعادلانه توزیع می‌کنند. به طوریکه پلتفرم‌های بزرگ، دست بالا را نسبت به تولیدکنندگان محتوا خواهند داشت و ازین موضوع منتفع می‌شوند. AIOZ W3Stream ابزارها، فناوری‌ها و پشتیبانی را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا محتوای ویدیویی با کیفیت بالا را در سطح جهانی ارائه دهند و در عین حال جایگزین‌هایی برای مدل‌های اشتراکی پلتفرم‌های وب 2 ارائه دهند.

AIOZ W3Stream زیرساختی را برای پخش غیرمتمرکز ویدئو در اینترنت ارائه می دهد که دارای پشتیبانی جامع از پروتکل های پخش رسانه ای محبوب مانند HLS و MPEG-DASH است. این شبکه از شبکه توزیع محتوای توزیع شده آیوز ستفاده می کند که به صورت استراتژیک در سرتاسر جهان قرار دارد تا از تحویل سریع محتوا با حداقل تأخیر و بدون هیچ خرابی اطمینان حاصل کند.

این پلتفرم یکپارچه‌سازی را برای کسب‌وکارها با APIها، کیت‌های توسعه نرم افزار کاربرپسند ساده می‌کند و امکان ادغام قابلیت‌های پخش ویدئو را در برنامه‌ها و خدمات مختلف فراهم می‌کند. AIOZ W3Stream با سازگاری گسترده در بخش‌های مختلف از جمله مرورگرهای دسکتاپ، دستگاه‌های تلفن همراه، تلویزیون‌های هوشمند و پخش‌کننده‌های رسانه پخش‌کننده، راه‌حلی مقرون‌به‌صرفه برای تحویل ویدیو از طریق بهینه‌سازی‌های مختلف ارائه می‌کند.

موارد استفاده پخش زنده وب 3 آیوز:

 • پخش زنده وب 3 آیوز به عنوان یک راه حل ارزشمند برای پلتفرم های پخش ویدیو، خدمات رسانی به پخش جهانی، ارائه دهندگان محتوای خاص و پلتفرم های پخش زنده عمل می کند.
 • شرکت‌های رسانه‌ای و سرگرمی، از جمله پخش‌کننده‌ها، تولیدکنندگان محتوا، و شبکه‌های ورزشی، از ارائه یکپارچه و مطمئن محتوای ویدیویی خود سود می‌برند و تعامل مخاطبان را افزایش می‌دهند.
 • پلتفرم‌های آموزش الکترونیکی می‌توانند از پخش زنده وب 3 آیوز برای ارائه ویدیوهای آموزشی و محتوای تعاملی در سراسر جهان استفاده کنند.
 • برای پلتفرم‌های وبینار و رویدادهای مجازی، آیوز ارائه ویدیوی‌ها بصورت زنده را با حداقل تأخیر و بافر امکان‌پذیر می‌سازد.
 • ارائه‌دهندگان خدمات اشتراک فیلم می‌توانند از این پلتفرم برای بهینه‌سازی تحویل محتوا استفاده کنند پخش فیلم و سریال را برای مشترکین در دستگاه‌های مختلف ارائه دهند.
 • پلتفرم‌های بازی و ورزش‌های الکترونیکی می‌توانند راه‌حلی را برای ویدیو زنده گیم‌پلی هم‌زمان و مسابقات ورزش‌های الکترونیکی به کار گیرند.
 • شرکت ها می توانند از پخش زنده وب 3 آیوز برای ارتباطات ویدئویی داخلی، راه حل های آموزشی و پخش های اجرایی استفاده کنند.

ارائه دهندگان ارتباطات از راه دور می توانند این پلتفرم را در خدمات خود ادغام کنند تا ضمن بهینه سازی استفاده از پهنای باند شبکه، قابلیت های پخش ویدئو را برای مشتریان افزایش دهند.

فناوری پشت شبکه آیوز

بلاک چین شبکه AIOZ استحکام Cosmos را با سازگاری ماشین مجازی اتریوم (EVM) ترکیب می‌کند و از هسته Tendermint و اجماع dBFT برای توان عملیاتی و مقیاس‌پذیری بالا استفاده می‌کند. ساختار چند زنجیره ای آن ادغام با زنجیره های برجسته EVM مانند اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس از طریق پل گرانشی و با زنجیره های مبتنی بر IBC از طریق ارتباطات بین بلاک چین را تسهیل می کند و امکان انتقال دارایی بین اکوسیستم های بلاک چین را فراهم می کند.

بلاک چین AIOZ همچنین از زبان‌های قراردادهای هوشمند تثبیت شده مانند Solidity و Web Assembly پشتیبانی می‌کند و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا برنامه‌های همه‌کاره‌ای ایجاد کنند که سازگاری را در بین پلتفرم‌ها حفظ کنند.

ویژگی های کلیدی بلاک چین شبکه AIOZ

نهایی شدن آنی

کارمزد پایین تراکنش

معماری چند زنجیره ای برای مقیاس پذیری

پشتیبانی از قراردادهای هوشمند سازگار با EVM

قابلیت همکاری آن با دیگر بلاک چین های مبتنی بر IBC و زنجیره های EVM امکان یکپارچه سازی یکپارچه با DApp های موجود را فراهم می کند.

علاوه بر این، شبکه AIOZ به طور فعال با پل گرانشی و پروتکل IBC برای افزایش قابلیت همکاری خود با بلاک چین های اتریوم و IBC همکاری می کند. پل گرانشی پل سازی غیرمتمرکز دارایی را بین اکوسیستم های اتریوم و کاسموس فراهم می کند، در حالی که پروتکل IBC ارتباط با بلاک چین های برجسته مبتنی بر اکوسیستم کازماس مانند Cosmos Hub و Osmosis را تسهیل می کند.

این قابلیت همکاری چندین مزیت از جمله دسترسی به هر دو اکوسیستم اتریوم و کیهان، یک حساب کاربری با دو نوع آدرس، آوردن اپلیکیشن‌های مبتنی بر اتریوم به دنیای Cosmos و ابزارهای آشنا برای توسعه‌دهندگان را ارائه می‌دهد.

توکن AIOZ

علاوه بر تسهیل تراکنش ها، توکن AIOZ دارای عملکردهای دیگری نیز می باشد:

دارندگان می توانند توکن های AIOZ خود را به اشتراک بگذارند و به امنیت شبکه کمک کنند و درصد بازدهی متغیر سالانه (APY) را به عنوان پاداش به دست آورند.

توکن AIOZ به عنوان یک مکانیسم پاداش برای گره های تحویل عمل می کند که منابع محاسباتی، ذخیره سازی و پهنای باند را برای اطمینان از تحویل کارآمد محتوا در سراسر شبکه فراهم می کند.

بهترین کیف پول‌های AIOZ

 • کپلر (Keplr) کیف پول مروگر وب و موبایل پشتیبانی از سایر زنجیره های
 • لجر (Ledger) کیف پول سخت افزاری.

چگونه AIOZ بخریم؟

خرید و فروش ایوز به عنوان رمز ارز محبوب، از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال صورت می‌گیرد. صرافی‌های زیادی در حال فعالیت در زمینه خرید و فروش AIOZ هستند. از آنجایی که امکان انجام فعالیت‌های کلاهبردارانه در این حوزه زیاد است، بهتر است برای خرید و فروش AIOZ  یک صرافی معتبر را انتخاب کنید. صرافی بیتکسینو از جمله صرافی‌های معتبر داخلی است که بستری امن برای تبادل ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. این صرافی توسط تیم متخصص در حوزه نرم افزار راه‌اندازی شده که تجربه سال‌ها فعالیت در زمینه سیستم‌های مالی و استارتاپ‌ها را در رزومه خود دارد.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم AIOZ خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش AIOZ را انجام دهید.

چگونه می‌توانم AIOZ را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال AIOZ به ولتتان به نرخ همان لحظه AIOZ را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت AIOZ به چه صورت است؟

تراکنش های AIOZ در بستری سریع  و ارزان هستند و با چند سنت در کمتر از 1 دقیقه انجام می شوند.

حداقل و حداکثر خرید AIOZ در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش AIOZ در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید AIOZ ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید AIOZ در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

0
  0
  سبد خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه
   درخواست کوپن