با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

بیبی دوج کوین BABYDOGE

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.00000000193652
تومان 0.000011
-5.48%
244
$ 293,154,811
$ 10,617,726

بیبی دوج چیست؟ بررسی میم کوین BABYDOGE

پس از موفقیت بی حد حصر دوج کوین و انفجار قیمت آن در سال 2021 طیف گسترده ای از میم کوین ها با استفاده از نماد سگ شیبا اینو که بر گرفته از دوج کوین بود برای رقابت با دوج کوین و سودای 1 شبه پولدار کردن کاربران پا به میدان گذاشتند، بیبی دوج نیز یکی از میم کوین های مطرح دنیای ارز های دیجیتال است که با نوسانات شدید قیمتی توانست فرصت های معامله گری مناسبی را در اختیار تریدر های رمز ارز ها قرار دهد و از این رو به محبوبیت قابل توجهی دست یافت، هر چند میم کوین ها به دلیل عدم کاربرد و برخورداری از تکنولوژی مطلوب توان رقابت با پروژه های بلاکچینی نسل جدید را ندارند اما نوسانات شدید قیمتی که به دلیل ورود حجم عظیم سرمایه گاها در آنها بروز می کند می تواند گزینه ای مطلوب برای معامله گری در این نوسانات تلقی شود از این رو در این مطلب به بررسی دقیق بیبی دوج پرداخته ایم تا با تمام هست و نیست آن و جزئیات این میم کوین محبوب بیشتر آشنا شویم تا با دید باز تری نسبت به معامله گری بیبی دوج اقدام نماییم.

میم کوین چیست؟

واژه میم Meme در بین کاربران شبکه های اجتماعی و اینترنت به محتوایی قلمداد می شود که در قالب طنز و شوخی در بین کاربران ترند شده و دست به دست می شود، و اولین میم کوین فضای کریپتو کارنسی نیز دوج کوین بوده که طبق اعلام توسعه دهنده آن این پروژه صرفا برای شوخی و طنز طراحی شده بود تا کاربرد های واقعی رمز ارز ها را مورد تمسخر و طنز قرار دهد اما در پی سالهای گذشته استفاده از دوج کوین و اعتبار جامعه آن و افراد علاقه مند به این پروژه به قدری زیاد شد که توانست در بین 10 ارز برتر بازار نیز قرار گیرد و از این رو مقدمات ایجاد سایر میم کوین ها نیز بین توسعه دهنده گان رمز ارز ها رواج یافت و شاهد ورود طوفانی شیبا اینو و پس از آن میم کوین هایی مثل پپه و فلوکی نیز بودیم که بیبی دوج نیز با ساختاری مشابه این توکن ها توسعه یافته و طرفداران گسترده ای بین کاربرانش پیدا کرده است.

جزئیات بیشتری در رابطه با بیبی دوج کوین

در وب سایت بیبی دوج این پروژه یک میم کوین و طنز معرفی شده که در پی اهداف توجه بیشتر به سگ ها و محافظت از آنهاست و حتی در نقشه راه این پروژه همکاری هایی جهت تامین مالی با بیبی دوج به منظور ساخت پناهگاه هایی برای سگ ها عنوان شده است، بیبی دوج خود را فرزند دوج کوین می نامد که با ارتقای فنی نسبت به آن سعی در تحت تاثیر قرار دادن پدر خود را داشته و دارای برتری هایی نسبت به آن است، بیبی دوج کوین در سال 2021 به بازار قدم گذاشت و از بدو ورود توانست به محبوبیت بسیار زیادی بین طرفداران خود دست یابد و حمایت عده زیادی از افراد را به دست آورد، همچنین دوج کوین توانسته به توسعه هایی نیز دست یابد و امکاناتی همچون سواپ، مارکت ان اف تی و همچنین امکان رای گیری میان اعضای جامعه خود را نیز اضافه کند که در ادامه به آنها بیشتر می پردازیم.

بیبی دوج کوین نیرو گرفته از بایننس اسمارت چین

برخلاف دوج کوین که دارای بلاکچین اختصاصی است، فرزند آن یعنی بیبی دوج در قالب یک توکن ارائه شده و فاقد بلاکچین بومی خود می باشد، بیبی دوج تحت استاندارد توکن BEP20 در زنجیره هوشمند بایننس Binance Smart Chain توسعه یافته است، استفاده از این بلاکچین به بیبی دوج این قابلیت را بخشیده که با کارمزد هایی در حدود چند سنت و بسیار ارزان در زمانی بسیار سریع تراکنش های خود را انجام دهد و از این رو برای پرداخت به گزینه ای ایده آل بتواند تبدیل شود. فراموش نکنید که اگر قصد انجام تراکنش های ارسال را از کیف پول شخصی تان برای ارسال بیبی دوج داشته باشید باید حتما مقدار اندکی بایننس کوین یا BNB نیز در همان کیف پول برای پرداخت کارمزد تراکنش نیز در اختیارتان باشد و در غیر این صورت توانایی ثبت تراکنش را در این بستر نخواهید داشت.

توسعه دهنده گان بیبی دوج

همانند بسیاری از میم کوین ها بیبی دوج نیز تیم توسعه مشخصی ندارد و افراد پشت این پروژه اطلاعات هویتی خویش را افشا نکرده اند که این امر میان میم کوین ها بسیار رواج دارد چرا که ممکن است به دلایل کلاهبرداری و قانون شکنی اعمال آنها خلاف قانون شمرده شده و تحت تعقیب و بازداشت قرار گیرند.

جامعه پویا از نقاط قوت بیبی دوج کوین

بیبی دوج یکی از نقاط قوت خود را مورد حمایت قرار گرفتن بسیار زیاد توسط طرفداران و جامعه خود می نامد، طبق اعلام وب سایت این پروژه بیبی دوج توانسته به بیش از 1.3 میلیون هولدر در سراسر جهان دست یابد و امار شبکه های اجتماعی بیبی دوج با داشتن بیش از 2 میلیون عضو در شبکه اجتماعی ایکس و عضویت بیش از 140 هزار نفر در کنال تلگرامی این پروژه، نشان از محبوبیت بالای آن میان افراد و کاربران ارز های دیجیتال دارد.

بررسی توکن های بیبی دوج کوین

بیبی دوج کوین تعداد توکن های کوادریلیونی عرضه شده دارد از این رو در مواجه شدن با نرخ آن به اعداد اعشاری با صفر های زیاد می رسیم، استفاده از این نوع عرضه بسیار زیاد منجر به عدم تمرکز عده ای از کاربران به نرخ دقیق دوج به دلیل وجود صفر های بسیار زیاد می شود و همچنین عده ای به اشتباه به این فکر می کنند که روزی اگر هر واحد بیبی دوج تنها به 1 دلار هم برسد بارشان را بسته اند درصورتی که چنین تفکری خلاف واقع است و با میزان عرضه 420 کوادریلیونی بیبی دوج نباید انتظار افتادن صفر های آنرا از قیمت این میم کوین از ذهن گذراند و علت صفر های زیاد نرخ این توکن تنها به دلیل میزان عرضه بسیار زیاد آن است.

بیبی دوج کوین دارای میزان عرضه محدودی از توکن به مقدار 420000 تریلیون واحد است که طبق اعلام وب سایت بیبی دوج 50 درصد این مقدار سوزانده شده است و میزان در گردش توکن های بیبی دوج نیز در تاریخ پاییز 1402 بیش از 140 کوادریلیون یا به عبارتی  143,979,000,000,000,000 واحد است.

بیشترین قیمت مشاهده شده برای بیبی دوج کوین در تاریخ 17 ژانویه سال 2022 و در محدوده قیمتی 0.000000006356 دلار به ثبت رسیده و همینطور کمترین نرخ به ثبت رسیده برای این توکن قیمت 0.0000000000838 دلار می باشد.

کسر 10 درصد به ازای هر تراکنش بیبی دوج

تراکنش های بیبی دوج دارای کارمزد و کسر هزینه ای معادل 10 درصد از کل تراکنش است بنابر این هنگام ارسال و دریافت بیبی دوج حتما به این موضوع دقت فرمایید، توسط اعمال قرار داد هوشمندی پس از هر تراکنش 10 درصد آن از کاربر دریافت شده که 5 درصد آن مستقیما میان هولدر های بیبی دوج تقسیم می شود و 5 درصد دیگر به منظور تامین نقدینگی جفت ارز بیبی دوج و بایننس کوین به استخر نقدینگی پن کیک سواپ واریز شده و مقادیری از آن هم نیز سوزانده می شود.

خدمات ارائه شده از طریق بیبی دوج

بیبی دوج از ابتدای راه که تنها در نقش میم کوین ظاهر شده بود توانسته مسیر توسعه را نیز در پیش بگیرد و کاربرد هایی نیز برای پروژه خود تعریف نماید به عنوان مثال صرافی غیر متمرکز Babydoge swap راه اندازی شده بر بستر بایننس اسمارت چین به شما امکان تبدیل توکن های بر بستر BEP20 را می دهد و همچنین بیبی دوج مجموعه ای از اثار دیجیتال مربوط به نماد سگ شیبا اینو را در قالب طراحی های دو بعدی و سه بعدی به صورت NFT عرضه می کند، و همچنین همکاری هایی با موسسات مالی و ارائه کارت های اعتباری بیبی دوج برای خرید مستقیم کاربران با این توکن در نظر گرفته شده است. بیبی دوج همچنین در طرح های خیر خواهانه و کمک به خیریه ها نیز مشارکت هایی تا کنون داشته است و توانسته با حمایت های جامعه خود مبلغی معادل 1.4 میلیون دلار را به خیریه اهدا نماید.

حمایت ایلان ماسک از بیبی دوج

یکی از دلایل محبوبیت بیبی دوج را می توان حمایت و توییت ایلان ماسک عنوان کرد، همانطور که می دانید ایلان ماسک مالک پلتفرم توییتر و تسلا علاقه زیادی به دوج کوین داشته و سالهاست که از آن به صورت علنی حمایت کرده است و در تاریخ 1 جولای 2021 در توییتر پیامی را با محتوای Baby Doge doo, doo, doo, doo, doo منتشر نمود که منجر به پامپ قیمت این میم کوین گردید البته باید در نظر داشته باشیم که این هیجانات زود گذر بوده و ایلان موارد مشابهی را با سایر پروژه های کریپتویی نیز انجام داده و این مورد نمی تواند معیار صحیحی برای سرمایه گذاری روی بیبی دوج به حساب آید.  

آیا بیبی دوج گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری است؟

به صورت کلی سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال جزو پرریسک ترین و مخاطره آمیز ترین سرمایه گذاری ها قلمداد شده و با توجه به پویایی بالای این بازار و نوسانات گسترده پیش از ورود اموزش معامله گری و آشنایی با ترفند های این بازار می تواند بسیار حائز اهمیت باشد، و در مورد بیبی دوج کوین با توجه به ماهیت میم کوینی این پروژه و همچنین ظهور پی در پی انواع میم کوین ها و عدم وجود تیم توسعه شناخته شده و برنامه های مشخص نمی توان نظر مثبتی را برای سرمایه گذاری طولانی مدت درباره بیبی دوج کوین ارائه کرد اما همواره با رصد تحرکات آن و شناسایی فرصت های مناسب می توان از ان به عنوان گزینه ای مناسب برای نوسان گیری با توجه به حجم بالای هیجانات این رمز ارز یاد کرد.

بهترین کیف پول‌های بیبی دوج

بیبی دوج کوین در حال حاظر تعداد بسیار زیادی کیف پول دارد که در لیست زیر محبوب ترین های آنها برای پلتفرم های مختلف عنوان شده است:

  • تراست والت ( Trust Wallet) کیف پول موبایل.
  • لجر (Ledger) کیف پول سخت افزاری.
  • متامسک (Meta mask) کیف پول مروگر وب و موبایل.
  • سیفپال (Safepal) کیف پول سخت افزاری.
  • اکسودوس (Exodus) کیف پول دسکتاپ و موبایل.

چگونه بیبی دوج بخریم؟

خرید و فروش بیبی دوج به عنوان رمز ارز محبوب، از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال صورت می‌گیرد. صرافی‌های زیادی در حال فعالیت در زمینه خرید و فروش بیبی دوج هستند. از آنجایی که امکان انجام فعالیت‌های کلاهبردارانه در این حوزه زیاد است، بهتر است برای خرید و فروش بیبی دوج یک صرافی معتبر را انتخاب کنید. صرافی بیتکسینو از جمله صرافی‌های معتبر داخلی است که بستری امن برای تبادل ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. این صرافی توسط تیم متخصص در حوزه نرم افزار راه‌اندازی شده که تجربه سال‌ها فعالیت در زمینه سیستم‌های مالی و استارتاپ‌ها را در رزومه خود دارد.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم بیبی دوج خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش بیبی دوج را انجام دهید.

چگونه می‌توانم بیبی دوج را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال بیبی دوج به ولتتان به نرخ همان لحظه بیبی دوج را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت بیبی دوج به چه صورت است؟

تراکنش های بیبی دوج در شبکه بایننس اسمارت چین انجام می شوند و در حدود 0.5 دلار کارمزد و کمتر از 5 دقیقه زمان برای انتقال نیاز دارند. البته در هر تراکنش به میزان 10 درصد از میزان انتقالی طبق قوانین قرار داد هوشمند این توکن سوزانده می شود.

حداقل و حداکثر خرید بیبی دوج در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش بیبی دوج در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید بیبی دوج ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید بیبی دوج در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.