گولم GLM

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.255054

تومان 12,810

2.66%

192

$ 255,063,856

$ 5,057,962

گولم GLM چیست؟

گولم GLM پلتفرمی همتا به همتا برای تهیه و به اشتراک گذاری توان پردازشی است.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم گولم GLM خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش گولم GLM را انجام دهید.

چگونه می‌توانم گولم GLM را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال گولم GLM به ولتتان به نرخ همان لحظه گولم GLM را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت گولم GLM به چه صورت است؟

تراکنش های گولم GLM در بستر اتریوم انجام شده و متناسب با ترافیک این شبکه متغیر است و معمولا با هزینه 10 دلاری در کمتر از 30 دقیقه ارسال می شود.

حداقل و حداکثر خرید گولم GLM در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش گولم GLM در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید گولم GLM ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید گولم GLM در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست