کوساما KSM

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 25.98

تومان 1,314,030

2.18%

188

$ 232,654,515

$ 23,639,081

کوزاما KSM چیست؟

کوزاما با نماد KSM بلاکچینی توسعه یافته شده توسط پولکادات برای بررسی و صحت عملکرد پاراچین ها بوده که به نوعی میتوان آن را تست نت پولکادات دانست و از منبع کد یکسان با پولکادات استفاده می کند.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم کوزاما KSM خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش کوزاما KSM را انجام دهید.

چگونه می‌توانم کوزاما KSM را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال کوزاما KSM به ولتتان به نرخ همان لحظه کوزاما KSM را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت کوزاما KSM به چه صورت است؟

تراکنش های کوزاما KSM با هزیه کمتر از 0.2 دلار طی کمتر از 5 دقیقه انجام می شود.

حداقل و حداکثر خرید کوزاما KSM در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش کوزاما KSM در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید کوزاما KSM ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید کوزاما KSM در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست