با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

ارز taps

تپ سواپ TAPS

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

.
.


فاقد اطلاعات به دلیل عدم عرضه تپ سواپ

.
.


فاقد اطلاعات به دلیل عدم عرضه تپ سواپ

خرید تپ سواپ TAPS

خرید و فروش رمز ارز  تپ سواپ (TAPS) را به صورت 24 ساعته با بهترین نرخ در صرافی ایمن و دانش بنیان بیتکسینو تجربه نمایید. تپ سواپ، بازی ارز دیجیتال وایرالی است که بر بستر تلگرام قرار دارد و بازیکنان آن می‌توانند با انجام فعالیت‌های مختلف، سکه‌های TAPS را جمع‌آوری کنند. این بازی شامل مکانیک‌های گیم‌پلی ضربه‌ای برای کسب درآمد، پاداش‌های روزانه و امکان تبدیل درآمدهای درون بازی خود به پاداش‌های ارز دیجیتال واقعی است .در ادامه این مقاله برای بررسی دقیق این پروژه و رمزارز آن، با بیتکسینو همراه باشید.

خرید تپ سو.اپ

تپ‌سواپ (TapSwap) چیست؟

تپ‌سواپ یک مینی‌اپ یا مینی اپلیکیشن پر‌طرفدار در پیام‌رسان تلگرام است که بازیکنان در آن می‌توانند با شرکت در فعالیت‌های مختلفِ درون‌برنامه‌ای، سکه‌های TAPS را دریافت کنند. این بازی که تا اوایل ژوئن 2024 توانسته بیش از 46 میلیون بازیکن جذب کند، با مکانیک‌های ضربه‌ایِ ساده اما جذابِ دریافت سکه به سرعت محبوبیت پیدا کرده و به هر کسی که گوشی هوشمند دارد، اجازه می‌دهد از این برنامه استفاده کند. در واقع رویکرد کاربر پسند تپ‌سواپ برای استخراج کریپتو همراه با وعده‌ی پاداش‌های واقعی، پایگاه بزرگ و فعالی از کاربران را برای این برنامه جذب کرده است. تپ‌سواپ همچنین تا اواخر ماه می توانست با پیشی گرفتن از نات‌کوین (Notcoin)، و پس از همستر کامبَت (hamster combat)، بزرگ‌ترین جامعه طرفداران را در پیام‌رسانِ تلگرام جذب کند.

مقدمه‌ای بر تپ‌سواپ (TAPS)

تپ‌سواپ از دیگر بازی‌های موفقِ مبتنی بر تلگرام مانند همستر کامبت و نات کوین الهام گرفته شده است. این بازی‌های مبتنی بر کریپتو از ویژگی‌های اجتماعی و تعاملیِ پیام‌رسان تلگرام برای ایجاد یک تجربه‌ی جذاب استفاده می‌کنند. در حالی که همستر کامبت بیشتر بر ایجاد یک محیط مجازیِ استخراج کریپتو تمرکز دارد، تپ‌سواپ این مفهوم را با اجازه دادن به کاربران برای استخراج سکه‌های TAPS از طریق فعالیت‌های ساده‌ای مانند ضربه‌زدن ساده‌تر کرده و این امکان را برای طیف گسترده‌‌تری از مخاطبان فراهم آورده است.

لانچ شدن توکن تپ‌سواپ (TAPS)

لانچ شدن توکن تپ‌سواپ (TAPS) به تاریخ 1 ژوئیه‌ی 2024 موکول شده ولی همچنان به تاخیر میفتد. دلیل این تأخیر، کشف شدن ربات‌هایی بود که به طور غیرمنصفانه‌ای سهام کسب می‌کردند و یکپارچگیِ فرایند توزیع توکن را به خطر می‌انداختند. این تأخیر به تیم تپ‌سواپ اجازه می‌دهد تا چنین ربات‌هایی را شناسایی و بن کنند، و از تخصیص عادلانه‌ی توکن‌های TAPS در بین کاربران اطمینان حاصل نمایند.

تاریخ شروع لانچ‌پول (استخر نقدینگی) در ابتدا برای 30 اوت 2024 تنظیم شده بود، اما برای رسیدگی به مواردی از این قبیل و ارائه‌ی محیط لانچِ عادلانه‌تر، به تاریخ ذکر شده موکول شد. در ضمن، تپ‌سواپ دیگر بر روی بلاک‌چین سولانا (solana) ساخته نخواهد شد، و توسعه‌دهندگانِ این بازیِ تلگرامی، بلاکچین تن (TON) را به عنوان جایگزین انتخاب کرده اند.

ویژگی‌های کلیدی تپ‌سواپ

در ادامه مروری بر ویژگی‌های کلیدی بر مینی‌اپِ تپ‌سواپ تلگرام (TapSwap Telegram) خواهیم داشت و علت محبوبیت و جذابیت آن در بین افراد را بررسی می‌کنیم:

 • مدل دریافت با ضربه: در تپ‌سواپ، شما با ضربه زدن بر روی یک نماد دیجیتال در رابط رباتِ تلگرام، سکه‌های TAPS دریافت می‌کنید. هر ضربه، مقدار سکه‌های شما را افزایش می‌دهد و بازی را آسان‌ و جذاب می‌کند. همچنین شما می‌تونید با انجام برخی وظایف و شرکت در فعالیت‌های گوناگونِ درون‌برنامه‌ای، یا دعوت از دوستان‌تان برای پیوستن به بازی سکه به دست آورید.
 • جوایز روزانه: تپ‌سواپ برای درگیر نگه‌داشتن بازیکنان، روزانه‌ جوایزی را به آنها اعطا می‌کند. شما می‌توانید با ورود روزانه به برنامه و انجام یک سری کارهای خاص، سکه‌های تپ‌سواپِ بیشتری کسب کنید. این پاداش‌ها مشوق مشارکت منظم هستند و به افزایش سکه‌های دریافتیِ شما کمک می‌کنند.
 • استفاده ازNFT: هر کاراکتری در مینی اپِ تپ‌سواپ یک NFT است، که در بازار می‌تواند مورد معامله یا فروش قرار گیرد. این نوع استفاده از NFT، ارزش بازی را افزایش داده و به بازیکنان اجازه می‌دهد دارایی‌های دیجیتالِ منحصر به فردی داشته باشند که می‌توانند هم در داخلِ خود بازی مورد استفاده قرار دهند و هم آنها را با سایر ارزهای دیجیتال معامله کنند.
 • شبیه‌سازی بازار: تپ‌سواپ پویایی بازار ارزهای دیجیتال در دنیای واقعی را شبیه‌سازی می‌کند، و به شما امکان می‌دهد مدیریت دارایی‌های دیجیتال را در یک محیط مجازی تجربه کنید. این ویژگی به بازیکنان کمک می‌کند تا در حین تفریح، اصول اولیه‌ی بازار را نیز درک کنند.
 • سیستم رفرال‌گیری (referral): تپ‌سواپ دارای یک سیستم قویِ رفرال‌گیری است که می‌توانید با دعوت از دوستان‌تان برای پیوستن به بازی، جوایز بیشتری کسب کنید. هر رفرال نه تنها موجودی سکه‌ی شما را افزایش می‌دهد، بلکه به شما کمک می‌کند تا در رتبه‌بندیِ برنامه سریع‌تر صعود‌ کنید، و به این ترتیب یک المان رقابتی به بازی اضافه می‌کند.
 • سفارشی‌سازی: شما می‌توانید شخصیت‌های خود را با لباس‌ها، لوازم جانبی و ارتقاهای مختلف شخصی‌سازی کنید. این سفارشی‌سازی، تجربه‌ی بازی را بهبود بخشیده و به شما اجازه می‌دهد سبک و استراتژیِ منحصر به فرد خودتان را در بازی پیاده کنید.
 • مکانیک نبرد: تپ‌سواپ شامل مجموعه‌ای از مکانیک‌های نبرد می‌شود که به بازیکنان اجازه می‌دهد در محیط‌هایی پویا و پر از مانع با یکدیگر به نبرد بپردازند. این نبردهای سریع، لایه‌ی دیگری از استراتژی و هیجان را به بازی اضافه می‌کند.

نحوه‌ی انجام بازی کلیکی تپ‌سواپ

شما با دنبال کردن مراحل زیر می‌توانید فعالیت خود را در بازی تپ‌سواپ آغاز و با دنبال کردن یک سری رویکردهای استراتژیک و مشارکت منظم که در ادامه توضیح داده خواهد شد، میزان سکه‌های دریافتی‌تان به طرز موثری افزایش دهید: 

 1. ایجاد یک اکانت تلگرام: به اپ‌استور (iOS) یا گوگل‌پلی استور (اندروید) بروید و اپلیکیشن تلگرام را دانلود کنید. برنامه را باز کنید و بر روی عبارت start messaging یا شروع پیام‌رسانی ضربه بزنید. شماره تلفن خود را وارد، و با استفاده از کدی که برایتان ارسال می‌شود آن را تأیید کنید. سپس با اضافه کردن نام و عکس پروفایل طبق دستورالعمل‌های برنامه، پروفایل‌تان را ایجاد نمایید.
 2. دسترسی به ربات تپ‌سواپ: تلگرام را باز و از بخش جستجو برای یافتن ربات تپ‌سواپ استفاده کنید. روی قسمت جستجو ضربه بزنید، عبارت تپ‌سواپ را تایپ و ربات رسمیِ برنامه را از نتایج جستجو انتخاب کنید.
 3. شروع ربات: روی ربات ضربه بزنید و روی “Start” (شروع) کلیک کنید تا برنامه باز شود. دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید تا ربات را به حساب تلگرام‌تان وصل شود، و سپس شروع به استفاده از ربات کنید.

اصول ابتدایی بازی تپ‌سواپ

 • مکانیک‌های ضربه‌ایِ دریافت سکه: روش ابتدایی کسب سکه‌های TAPS، ضربه زدن بر روی صفحه است. هر ضربه موجودی سکه‌ی شما را افزایش می‌دهد. شما هر بار می‌توانید تعداد مشخصی سکه را تا زمانی که نیاز به استراحت پیدا کنید کسب نمایید. شما در هر توالی ضربه‌زنی می‌توانید تا 500 سکه به دست آورید، سپس باید زمان مشخصی را صبر کنید تا دوباره بتوانید این کار را انجام دهید.
 • ارتقاء دارایی‌ها: شما می‌توانید از سکه‌های TAPS که به دست می‌آورید، برای ارتقای دارایی‌های مختلفِ درون‌برنامه‌ای استفاده کنید. این ارتقاها می‌توانند پتانسیل کسب سکه‌ی شما را افزایش داده و ویژگی‌های جدیدی را برایتان باز کنند. ارتقاء بخش ضربه‌زنی می‌تواند تعداد سکه‌هایی را که در هر توالی ضربه‌زنی به دست می‌آورید افزایش داده و تلاش شما را کارآمدتر کند.
 • وظایف و مأموریت‌های روزانه: وظایف و مأموریت‌های روزانه را انجام دهید تا جوایز بیشتری کسب کنید. این وظایف می‌توانند از اقدامات ساده‌ای مانند ضربه زدن به تعداد مشخص تا مأموریت‌های پیچیده‌تری مانند تعاملات اجتماعی را شامل شوند. به عنوان مثال می‌توانید با پیوستن به گروه تلگرام تپ‌سواپ یا دنبال کردن تپ‌سواپ در شبکه‌های اجتماعی، سکه‌های بیشتری به دست بیاورید.
 • استفاده‌ از تقویت‌کننده(بوست‌)‌ ها: بوست‌ها یا تقویت‌کننده‌ها می‌توانند نرخ دریافت سکه و بهره‌وریِ کلی شما را در برنامه افزایش دهند. از آنها به طور استراتژیک برای به حداکثر رساندن درآمدتان استفاده کنید. یک بوست را فعال کنید تا تعداد سکه‌های دریافتی‌تان از هر ضربه را به طور موقت افزایش دهید، و با تعداد ضربات کمتری به محدودیت ضربه‌زنی‌ِ متوالی‌تان برسید.

نحوه‌ برداشت سکه‌های TAPS از تپ‌سواپ

شما می‌تواند سکه‌های درون برنامه را به توکن‌های TAPS تبدیل کرده و برای استفاده در دنیای واقعی برداشت آنها را برداشت بزنید. نحوه‌ی انجام این کار به شرح زیر می‌باشد:

 1. جمع‌آوری سکه: بازی را انجام داده و با ضربه زدن و تکمیل وظایف، به تعداد کافی سکه کسب کنید.
 2. تبدیل سکه‌ها به توکن‌های TAPS: پس از آنکه به مقدار کافی سکه کسب کردید، می‌توانید آنها را در بلاک‌چین تن به توکن‌های TAPS تبدیل نمایید (جزئیات مربوط به نحوه برداشت به زودی منتشر خواهند شد).
 3. اتصال کیف پول: اطمینان حاصل کنید که کیف پول ارز دیجیتالیِ شما به حساب تپ‌سواپ‌تان متصل است. همان‌طور که پیشتر گفته شد، بستر بلاکچینی این بازی اوپن نتورک (TON) است، بنابراین به کیف پول‌هایی مانند تن کیپر (TonKeeper) نیاز دارید
 4. برداشت توکن: توکن‌های TAPS را به یک کیف پول کریپتوی سازگار منتقل کنید. برای تأیید تراکنش، دستورات داخل ربات را دنبال کنید.
 5. توکن‌ها را مبادله کنید یا نگه‌دارید: پس از واریز توکن‌های TAPS به کیف پول‌تان، می‌توانید آنها را نگه داشته یا در صرافی‌های پشتیبانی شده معامله کنید. همچنین کارمزدهای تراکنش را نیز باید در نظر داشته باشید.

فروش taps

چشم‌انداز آینده‌ی تپ‌سواپ

انجمن تپ‌سواپ با تمرکز بر جذب کاربران از طریق برنامه‌های رفرال‌گیری و ویژگی‌های تعاملی، با سرعت بالایی در حال رشد است. تپ‌سواپ برای همکاریِ بیشتر با بازیکنان اصلیِ صنعت کریپتو و بازی نیز برنامه‌هایی دارد. هدف از این همکاری‌ها، بهبود عملکرد و رشد پایگاه کاربریِ پلتفرم است. ادغام‌های آینده‌ با دیگر پروژه‌های بلاک‌چین و دیفای، اکوسیستم تپ‌سواپ را بیش از پیش تقویت کرده و فرصت‌ها و خدمات بیشتری را برای کاربران فراهم خواهد آورد. 

ویژگی‌های که در آینده به تپ‌سواپ اضافه خواهند شد

تپ‌سواپ قصد دارد چندین ویژگی هیجان‌انگیز را برای غنی‌سازی پلتفرم خود معرفی کند:

 • مبادله و انتقال: کاربران قادر خواهند بود ارزهای دیجیتالیِ مختلف را مبادله کنند و به راحتی بتوانند نقل و انتقالاتِ درون‌زنجیره‌ای انجام دهند.
 • قفل کردن رمزارز (استیکینگ): کاربران با قفل کردن برخی ارزهای دیجیتالی، پشتیبانی از شبکه و اعتبارسنجی تراکنش‌ها، جوایزی دریافت خواهند کرد.
 • لانچ‌پَد: تپ‌سواپ میزبان فروش توکن برای پروژه‌های جدید خواهد بود و برای ایده‌های نوآورانه‌ی جمع‌آوریِ سرمایه، بستر مناسبی فراهم خواهد کرد.
 • پرداخت‌ها: API‌ ها به کاربران اجازه‌ی پرداخت‌های رمزنگاری‌شده داده و کاربرد‌های پلتفرم را گسترش خواهند داد.
 • مرکز یادگیری: این ویژگی، منابعی آموزشی درباره‌ی بلاک‌چین و کریپتو ارائه خواهد داد، و به کاربران شرکت‌کننده در آزمون‌ها و آموزش‌ها جوایزی اعطا خواهد کرد.

تپ‌سواپ قرار است به یک بازیکن کلیدی در بازار بازی‌های مبتنی بر کریپتو تبدیل شود. و از آنجایی که بر روی بلاک‌چین تن قرار دارد، کارمزدهای تراکنشِ پایین و توان عملیاتی بالایی می‌تواند ارائه دهد که در حوزه‌ی مقیاس‌بندی بسیار حائز اهمیت هستند. 

موفقیت محصول بِتای آن در کشور کنیا، نشان‌دهنده‌ی پتانسیل بالای آن است. بیش از 2500 کاربر ثبت‌شده و جامعه‌ی رو به رشد تلگرامی نشان می‌دهد تپ‌سواپ حتی با حداقل تلاش‌های بازاریابی هم می‌تواند طرفداران زیادی پیدا کند.

راه‌اندازی کامل پلتفرم، با هدف گسترش دامنه‌ی کاربرد در مقیاسی جهانی، برای اواخر سه‌ماهه‌ی سوم 2024 برنامه‌ریزی شده است. این راه‌اندازی شامل ویژگی‌هایی مانند سپرده‌گذاری‌ها و برداشت‌های درون‌زنجیره‌ای، استِیکینگ و مرکز یادگیری خواهد بود. اضافه شدن این موارد، تجربه و تعامل کاربر را بهبود خواهد بخشید و باعث رشد بیشتر خواهد شد. تمرکز تپ‌سواپ بر ارائه‌ی یک اکوسیستم جامع که کابران در آن بتوانند ارز استخراج کنند، سهام داشته باشند و بخشی از فرایند حاکمیت باشند، آن را به یک پلتفرم همه‌کاره و جذاب در فضای DeFi تبدیل می‌کند.

گرچه بازی‌های مبتنی بر تلگرام -از جمله تپ‌سواپ- در حال حاضر کاربران زیادی را از وب2 و وب‌3 جذب می‌کنند، اما هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا این روند ادامه خواهد داشت یا خیر. پس قبل از به دست آوردن ارز دیجیتال از طریق این روش، مطمئن شوید که تحقیقات لازم را انجام داده و ریسک‌های مرتبط را به خوبی ارزیابی کرده‌اید.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم تپ سواپ خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش تپ سواپ را انجام دهید.

چگونه می‌توانم تپ سواپ را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال تپ سواپ به ولتتان به نرخ همان لحظه تپ سواپ را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت تپ سواپ به چه صورت است؟

تراکنش های یس کوین در بستری سریع  و ارزان هستند و با چند سنت در کمتر از 1 دقیقه انجام می شوند.

حداقل و حداکثر خرید تپ سواپ در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش تپ سواپ در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید تپ سواپ ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید تپ سواپ در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

0
  0
  سبد خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه
   درخواست کوپن