با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

yes coin

یس کوین YES

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

.
.


فاقد اطلاعات به دلیل عدم عرضه یس کوین

.
.


فاقد اطلاعات به دلیل عدم عرضه یس کوین

خرید و فروش یس کوین YES COIN

خرید و فروش رمز ارز  یس کوین (YES) را به صورت 24 ساعته با بهترین نرخ در صرافی ایمن و دانش بنیان بیتکسینو تجربه نمایید. یس کوین یک بازی وایرال مبتنی بر تلگرام است که به شما این امکان را می‌دهد که تنها با کشیدن انگشت بر صفحه نمایش موبایل خود، ارز دیجیتال کسب کنید. یس کوین با استفاده از بلاک چین تن، یک تجربه منحصر بفرد «کسب درآمد با کشیدن انگشت» را ارائه می‌کند و میلیون‌ها کاربر را در سراسر جهان جذب کرده است. در ادامه این مقاله برای بررسی دقیق این پروژه و رمزارز آن، با بیتکسینو همراه باشید.

خرید yescoin

مینی‌اپلیکیشن تلگرامی یس‌کوین (yes coin) چیست؟

یس‌کوین یک مینی‌گیم محبوب در پیام‌رسان تلگرام است که مشابه نات‌کوین، همستر کامبَت، تپ‌سواپ و w-coin توسط بلاک‌چین تن (TON) پشتیبانی می‌شود. این مینی‌گیم دارای یک طراحی قدیمی و پیکسلی است که می‌تواند برای علاقه‌مندان به بازی‌های رِترو (قدیمی) جذاب باشد. یِس‌کوین از زمان لانچ‌ شدنش به سرعت محبوبیت پیدا کرده و تنها در عرض یک ماه توانسته بیش از 18 میلیون کاربر و نزدیک به 8 میلیون عضو از جامعه‌ی کاربرانِ تلگرام -تقریباً از تمام کشورها- جذب کند. ادغام این برنامه با تلگرام، امکان دسترسی آسان و یک تجربه‌ی گیمینگِ لذت‌بخش را فراهم آورده است. 

ویژگی اصلی یِس‌کوین، مکانیک “کسب درآمد با کشیدن انگشت” (swipe-to-earn) است. شما برای به دست‌ آوردن سکه‌های یِس‌کوین، انگشت‌تان را روی صفحه‌ی گوشی می‌کشید، و در حین بازی نیز جوایزی کسب می‌کنید. بازی شامل چندین لیگ مختلف است- برنز، نقره، طلا، پلاتینیوم و الماس- که با رسیدن به معیار‌هایی خاص، به ترتیب به لیگ‌های بالاتر ارتقا پیدا می‌کنید. 

هر چه پیشرفت کنید، به لیگ‌های بالاتر می‌رسید و امکان کسب سکه‌های باارزش‌تر برایتان فراهم می‌شود.

 یس‌کوین همچنین ایردراپ‌های منظم و رویداد‌های ویژه‌ای را برای افزایش سکه‌های دریافتی‌تان ارائه می‌دهد. دعوت از دوستان، به ویژه آنهایی که تلگرام نسخه پریمیوم دارند، می‌تواند پاداش‌های بیشتری برای شما به همراه داشته باشد و جنبه‌های اجتماعی و تعاملی بازی را پررنگ‌تر کند. 

کسب سکه در یس‌کوین فقط به کشیدن انگشت بر روی صفحه‌ی گوشی محدود نمی‌شود. این بازی شامل بوست‌ها و تقویت‌کننده‌هایی مانند YesPac است که حتی وقتی آفلاین هستید، به طور خودکار برایتان سکه‌ جمع‌آوری می‌کند. این ویژگی، یک لایه‌ی استراتژیک به گیم‌پلیِ بازی اضافه می‌کند و آن را جذاب‌تر و باارزش‌تر می‌کند. 

تاریخچه راه‌اندازی یس کوین

یس‌کوین توسط تیمی از کاربرانِ مشتاق تلگرام توسعه داده شده که فرصت را برای ایجاد یک بازی مبتنی بر رمزارمز که می‌توانست به کاربران انبوهی در این پلتفرم دست پیدا کند مناسب دیدند. این تیم با الهام از راه‌اندازی مینی‌اپ‌های مختلفِ تلگرامی در سال 2023، تصمیم گرفت بازی‌ای بسازد که انجام آن آسان و سرگرم‌کننده باشد، و در عین عال از فناوری بلاک‌چین را نیز استفاده کند.

 مکانیک این بازی از ایده‌ی استو جابز (Steve Jobs) یعنی باز کردن قفل گوشی با کشیدن انگشت و همین‌طور بازی بسیار محبوب فروت نینجا (Fruit ninja) که با مکانیسم ساده‌ی کشیدن انگشت بر روی صفحه به یک پدیده‌ی جهانی تبدیل شد، برگرفته شده است. 

کدام VC ها (سرمایه‌گذارهای خطرپذیر) از یس کوین حمایت می‌کنند؟

تیم پروژه از سرمایه‌گذار خطرپذیرِ خاصی به عنوان حامی یس‌کوین نام نبرده است. در واقع به نظر می‌رسد که موفقیت سریع بازی تا حد زیادی ناشی از فداکاری و سخت‌کوشی تیم سازنده‌ی آن و همین‌طور حمایت بنیاد بلاکچین تون TON بوده است. این تیم برای اطمینان از تجربه‌ی کاربری روان و تراکنش‌های ایمن، قبل از عرضه‌ی رسمیِ برنامه تا چهار نسخه‌ی بتا از آن را به طور خستگی‌ناپذیری مورد آزمایش قرار داده است. این تعهد به کیفیت و رضایت کاربر یک عامل کلیدی در رشد انفجاری یس‌کوین بوده است.

بازی تلگرامی yescoin

نحوه انجام بازی یس‌کوین

شروع کار با برنامه‌ی یس‌کوین ساده و سرراست است: نحوه‌ی انجام این کار در زیر به صورت گام‌به‌گام توضیح داده شده است:

 1. در تلگرام به ربات یس‌کوین وصل شوید

تلگرام را باز و یس‌کوین را جستجو کنید، یا از این لینک برای پیوستن به ربات یس‌کوین استفاده کنید. دستورالعمل‌های روی صفحه را برای راه‌اندازی حساب یس‌کوین‌تان دنبال کنید.

 1. در صفحه‌ی اصلی یس‌کوین کاوش کنید.

پس از عضویت، چند دکمه و گزینه را در صفحه‌ی اصلی برنامه خواهید دید:

 • دکمه play: این دکمه بازی را شروع می‌کند و به شما اجازه می‌دهد با کشیدن انگشت بر روی صفحه سکه جمع‌آوری کنید.
 • دکمه build: این دکمه در پایین سمت راست قرار داد و به شما اجازه‌ی دسترسی به بوست‌های مختلف را می‌دهد.
 • دکمه earn: در قسمت پایین سمت چپ قرار دارد و وظایف و فعالیت‌هایی را نشان می‌دهد که انجام دادنشان می‌تواند پاداش‌های بیشتری برای شما به همراه داشته باشد. 
 • دکمه menu: از طریق این دکمه می‌توانید به تنظیمات، قسمت پشتیبانی و پیوند‌های انجمن دسترسی داشته باشید.
 • اتصال یک کیف پول: پیوند دادن یک کیف پولِ تن، به عنوان مثال تن کیپر (Tonkeeper)، برای دریافت و مدیریت یس‌کوین‌هایتان بسیار مهم است. 
 • دعوت از دوستان: از لینک رِفرال‌ برای دعوت دوستانتان استفاده کنید. پیوستن دوستان‌تان به برنامه، به خصوص آنهایی که تلگرام پریمیوم دارند، به شما اجازه می‌دهد سکه‌های بیشتری کسب کنید.

نحوه‌ی کسب سکه در یس‌کوین

در یس‌کوین، شما با کشیدن انگشت بر روی صفحه‌ی گوشیتان سکه به دست می‌آورید. تا جایی که می‌توانید با انگشت‌تان بر روی صفحه بکشید و سکه‌هایتان را افزایش دهید. یک نوار انرژی در پایین صفحه، تعداد دفعاتی که می‌توانید با کشیدن انگشت بر روی صفحه‌ سکه کسب کنید را نشان می‌دهد. زمانی که این نوار خالی می‌شود، سکه‌ها با سرعت کمتری ظاهر می‌شوند. برای به حداکثر رساندن کارایی، باید به طور مداوم بر روی صفحه انگشت بکشید و از تقویت‌کننده‌ها (بوسترها) برای بازیابیِ سریع‌‌تر انرژی استفاده کنید.

لیگ‌ها و جوایز

شما از لیگ برنز شروع می‌کنید و با جمع‌اوری سکه‌های بیشتر، به ترتیب به لیگ‌های نقره‌، طلا، پلاتینیوم و در نهایت الماس ارتقا پیدا می‌کنید. هرکدام از این لیگ‌ها به ترتیب سکه‌هایی با ارزش بالاتر و جوایزی بزرگ‌تر ارائه می‌دهند. رسیدن به لیگ‌های بالاتر نه تنها ارزش سکه‌های شما را افزایش می‌دهد، بلکه پاداش‌های ویژه و وظایف مخصوصی را نیز قفل‌گشایی می‌کند. 

بوست‌ها و تقویت‌کننده‌های انرژی

این بوست‌ها از طریق دکمه‌ی “build” قابل دسترسی هستند و با استفاده از سکه‌هایی که در بازی به دست می‌آورید قابل خریداری می‌باشند:

 • چند ارزشی (Multivalue): ارزش هر کدام از سکه‌هایی را که بر رویش انگشت می‌کشید افزایش می‌دهد. سرمایه‌گذاری در این زمینه می‌تواند درآمد کلیِ شما به میزان قابل ملاحظه‌ای افزایش دهد.
 • محدودیت تعداد سکه (Coin limit): تعداد دفعاتی را که قبل از اتمام نوار انرژی می‌توانید با انگشت بر روی صفحه بکشید افزایش می‌دهد. 
 • YesPac: این جمع‌کننده‌ی خودکار به شما کمک می‌کند تا سکه‌ها را حتی زمانی که به طور فعال بازی نمی‌کنید جمع‌آوری کنید. ارتقاء این ابزار، مزایای منحصر به فردی مانند جمع‌آوری سکه‌ها به صورت آفلاین و پاداش‌های اضافی را به دنبال دارد. 

پاداش‌ها و وظایف روزانه‌ی یس‌کوین: چگونه جوایز بیشتری کسب کنیم

یس‌کوین قابلیت‌های متعددی ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کنند درآمد و جوایز دریافتی‌تان از بازی را افزایش دهید. در زیر مروری بر این قابلیت‌ها و نحوه کار آنها خواهیم داشت:

 • دریافت جوایز روزانه (Claim Daily Rewards): دریافت جوایز روزانه در یس‌کوین ساده است. کافیست هر روز به بازی سر بزنید تا این جوایز را دریافت کنید. برای به حداکثر رساندن این آنها، می‌توانید هزینه‌ی اندکی در قالب ارز TON پرداخت کنید تا پاداش‌‌های اضافه‌ای برایتان باز شوند. این سرمایه‌گذاری کوچک می‌تواند درآمد روزانه‌ و همین‌طور یس‌کوین‌‌های دریافتی‌تان از انجام وظایف مختلف را به میزان قابل‌ توجهی افزایش دهد. هدف از این پاداش‌های ورود روزانه، تشویق شما به انجام مداوم بازی و همین‌طور کمک به جمع‌آوری سکه‌های بیشتر است. 
 • انجام وظایف و چالش‌ها: یس‌کوین مأموریت‌های درون‌برنامه‌ایِ مختلفی را ارائه می‌دهد که می‌توانند درآمد شما را به میزان قابل ملاحظه‌ای افزایش دهند. این مأموریت‌ها، از فعالیت‌های ساده‌ای مانند پیوستن به گروه تلگرامِ یس‌کوین، تا دنبال‌کردن صفحات این برنامه در شبکه‌های اجتماعیِ دیگر و کاوش در دیگر پروژه‌های وب‌3 را شامل می‌شوند. تکمیل کردن این مأموریت‌ها نه تنها به درک بهترِ بازی کمک می‌کند، بلکه‌های یس‌کوین‌های بیشتری را نیز برای شما به ارمغان می‌آورد. همچنین یس‌کوین گاهی اوقات چالش‌ها و رویداد‌های را ارائه می‌دهد که برای به حداکثر رساندن درآمدتان از برنامه می‌توانید نیم‌نگاهی نیز به آن فرصت‌ها داشته باشید.
 • ارجاع دادن دوستان: دعوت از دوستان برای پیوستن به یس‌کوین، راهی بسیار موثر برای افزایش درآمد شما است. از لینک رِفرال‌‌تان برای دعوت از دوستان استفاده کنید؛ زمانی که آنها با لینک شما به بازی ملحق می‌شوند، هم شما و هم دوستان‌تان پاداشِ یس‌کوین دریافت می‌کنید. اگر رفرال‌های شما تلگرام پریمیوم داشته باشند، پاداش دریافتی‌تان حتی بیشتر هم می‌شود. تشکیل تیم با دوستان‌تان می‌تواند درآمد جمعی شما را نیز افزایش دهد، زیرا به ازای همکاری با یکدیگر و پشتیبانی از هم نیز می‌توانید پاداش‌هایی از بازی دریافت کنید. به اشتراک گذاری لینک رفرال به صورت هدفمند و استراتژیک در جوامع آنلاینِ مرتبط نیز می‌تواند به شما کمک کند تا به بازیکنان بالقوه‌ی بیشتری دسترسی داشته باشید. 

آیا ایردراپی برای یس‌کوین وجود دارد؟

یس‌کوین با ارائه‌ی مکانیزم جذاب جمع‌آوری سکه یعنی کشیدن انگشت بر روی صفحه، روش درگیرکننده‌ای را برای کسب ارز دیجیتال ارائه داده است. و حالا در حال معرفی یک رویداد ایردراپ است که در آن می‌توانید توکن‌های YES را به صورت رایگان دریافت کنید. هر ضربه به شما توکن اعطا می‌کند، و این امر، فرایند را برای همه‌ی کاربران -فارغ از سطح تجربه‌شان- ساده و قابل دسترس می‌کند.

هیجان پیرامون یس‌کوین با احتمال لیست شدن آن در صرافی‌های پیشرو در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال در سرتاسر جهان افزایش یافته است. لیست شدن آن در چنین صرافی‌هایی می‌تواند ارزش و میزان دیده شدن یس‌کوین را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و آن را به یک دارایی ارزشمند برای نگه‌داری تبدیل کند.

شرکت در ایردراپِ یس‌کوین، راه‌ساده‌ای برای کسب ارز دیجیتال است. شما با دنبال کردن این مراحل و تعامل فعال با جامعه‌ی یس‌کوین، می‌توایند توکن دریافتیِ خود را به حداکثر برسانید. حواس‌تان به به‌روزرسانی‌های صرافی‌هایی که احتمال لیست شدن یس‌کوین ($YES) در آنها وجود دارند نیز باشد، زیرا این امر می‌تواند ارزش توکی‌های یس‌کوینِ شما را افزایش دهد.

چه آینده‌ای در انتظار یس‌کوین است؟

یس‌کوین از زمان لانچ‌ شدنش رشد سریعی داشته و تنها در یک ماه 18 میلیون کاربر جمع کرده که از این تعداد، 6 میلیون نفر حساب‌هایشان را به کیف پول وصل کرده‌اند. این رشد، گواهی بر گیم‌پلی جذاب و استفاده‌ی راهبردیِ برنامه از مکانیزم‌های اجتماعی و فراگیر تلگرام است. لذا تیم توسعه‌ برای حمایت از این رشد، بر بهبود تجربه‌ی کاربری و کاهش مشکلات برنامه با به‌روزرسانی‌ها و بهبودهای مداوم متمرکز شده است. 

این تیم در حال کار بر روی راه‌اندازی طرحی موسوم به “راکت سه‌مرحله‌ای” است تا تجربه‌ی کاربر در درون بازی را بهبود بخشیده و برای ایردراپ‌های آینده آماده شود. هدف این طرح، اعطای جوایز درون‌زنجیره‌ای و برون‌زنجیره است، تا تجربه‌ی کاربری جامعی را برای کاربران به ارمغان بیاورد. همچنین یس‌کوین در نظر دارد پشتیبانی چند زبانه را معرفی، و بازی را در دسترسِ طیف گسترده‌تری از کاربران در سرتاسر جهان قرار دهد. 

“برنامه‌ی جهانی سفیرِ یس‌کوین” پایگاه کاربران یس‌کوین را از طریق مشارکت با اینفلوئنسرها و رهبران جوامع، با هدف ارتقای بازی و مزایای آن گسترش خواهد داد. هدف این برنامه، بهره‌گیری از محبوبیت و نفوذ چهره‌های برجسته‌ در جامعه برای افزایش آگاهی و مشارکت است. تیم توسعه همچنین به مجموعه‌ای از رویدادها در قالب یک کارناوال تابستانیِ پر از شگفتی اشاره کرده که نشان‌دهنده‌ی تعهد آنها به توسعه‌ مستمر و تعامل با کاربران است. این رویدادها به گونه‌ای طراحی شده اند که جامعه‌ را درگیر و  نسبت به تحولات آینده هیجان‌زده نگه‌دارند.

یس‌کوین چگونه بر بستر تون کار می‌کند؟

یس‌کوین در بلاک‌چین تن واقعاً فریبنده است. شما می‌توانید آن را مانند یه منجنیق دیجیتالی تصور کنید که به طور یکپارچه در تراکنش‌های یک شبکه‌ی فوق‌ کارآمد استفاده می‌شود. یس‌کوین از بلاک‌چین تن (اوپن نتورک) برای تسهیل تراکنش‌های سریع و ایمن استفاده می‌کند. تن که به زیرساخت‌های پرسرعت و مقیاس‌پذیرش معروف است، برای توکن YES ایده‌‌آل است. تراکنش‌های یس‌کوین در لایه‌های بلاک‌چین تن پردازش می‌شوند؛ لایه‌هایی که بار را توزیع کرده و تراکنش‌ها را تقریباً آنی و بسیار ایمن می‌کنند. این شبکه، تراکنش‌ها را  به کمک مکانیزمی منحصر به فرد موسوم به “خُردسازی”، به بخش‌های کوچک‌تری تقسیم و آنها را به طور همزمان پردازش می‌کند، شبیه خطوط موازی در بزرگراه، و به این طریق سرعت و کاراییِ کلی مبادلات را افزایش می‌دهد.

موارد استفاده‌ توکن YES

توکن YES چیزی فراتر از یک ابزار گیمینگ است، و می‌تواند نقش کلید را در دسترسی به انواع مزایا و فرصت‌های هیجان‌انگیز در اکوسیستم YES ایفا کند. 

 • تبدیل مستقیم: توکن‌های YES را می‌توان مستقیماً به یس‌کوین، ارز داخل بازی که ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلفی را باز می‌کند، تبدیل کرد.
 • درآمد‌های متنوع: یس‌کوین طیف وسیعی از روش‌های کسب درآمد را ارائه می‌دهد؛ از استخراج روزانه، تکمیل وظایف و دعوت از دوستان گرفته تا ورود روزانه برای کسب جوایز تجمعی.
 • افزایش تعامل بازیکنان: این استراتژی نه تنها مشارکت بازیکنان را در بازی افزایش می‌دهد، بلکه برای پروژه‌های شخص ثالث نیز فرصت‌های بازاریابی فراهم می‌کند.
 • هر اقدامی به یک فرصت تبدیل می‌شود: هر اقدامی در بازی، مانند تکمیل یک مأموریت یا دعوت از یک دوست، می‌تواند به یک فرصت بالقوه‌ی تعاملی برای تبلیغ‌کنندگان تبدیل شود.
 • اکوسیستم پویا: توکن YES و یس‌کوین اکوسیستم پویایی ایجاد می‌کنند که بازیکنان، پروژه‌ها و تبلیغ‌کنندگان در آن می‌توانند به یکدیگر متصل شده و از منافع متقابل بهره‌مند شوند.

سخن پایانی

شروع کار با یس‌کوین آسان و ارزشمند است. به این ربات تلگرامی بپیوندید، با کشیدن انگشت بر روی صفحه سکه جمع‌آوری کنید، و با رسیدن به لیگ‌های بالاتر درآمدتان را به حداکثر برسانید. از جوایز روزانه بهره ببرید، مأموریت‌های درون‌برنامه‌ای را تکمیل کنید و از سیستم ارجاع‌دهی (رفرال) استفاده کنید تا موجودی یس‌کوین‌تان را افزایش دهید. برای به روزرسانی‌های مداوم، تعامل‌تان را با جامعه‌ی بازیکنان حفظ کنید و در رویدادها و ایردراپ‌های آینده شرکت نمایید.

گرچه یس‌کوین فرصت‌های هیجان‌انگیزی را برای کسب‌ ارز دیجیتال ارائه می‌دهد، اما به یاد داشته باشید که تمامی سرمایه‌گذاری‌ها و فعالیت‌های مرتبط با رمزارزها دارای ریسک هستند. ارزش دارایی‌های دیجیتال می‌تواند به طور قابل ملاحظه‌ای در نوسان قرار گیرد و شرکت‌ در ایرداپ یا رویدادهای مشابه، نمی‌تواند تضمینی قطعیِ سود باشد. بنابراین همیشه تحقیقات کاملی انجام دهید و قبل از درگیر شدن در هرگونه فعالیتِ مرتبط با رمزارزها، میزان تحمل ریسک خود را در نظر بگیرید.  

سوالات متداول
چگونه می‌توانم یس کوین خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش یس کوین را انجام دهید.

چگونه می‌توانم یس کوین را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال یس کوین به ولتتان به نرخ همان لحظه یس کوین را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت یس کوین به چه صورت است؟

تراکنش های یس کوین در بستری سریع  و ارزان هستند و با چند سنت در کمتر از 1 دقیقه انجام می شوند.

حداقل و حداکثر خرید Yes coin در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش yes coin در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید yes coin ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید yes coinدر بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

0
  0
  سبد خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه
   درخواست کوپن