خرید و فروش   پرفکت مانی  ووچر  پرفکت مانی

نرخ دلار پرفکت مانی

50.803

خرید و فروش آنی ووچر پرفکت مانی و همچنین شارژ حساب پرفکت مانی را به همراه نقد نمودن لحظه ای دلار پرفکت مانی با بهترین نرخ تبدیل در محیطی ایمن به همراه پشتیبانی 24 ساعته تجربه نمایید.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی نوعی دلار دیجیتال است که توسط کمپانی پرفکت مانی که در پاناما از سال 2017 به ثبت رسیده ایجاد شده است، با ایجاد حساب در وب سایت پرفکت مانی می توان اقدام به شارژ حساب نمود و از آن به عنوان روش پرداخت در بسیاری از سامانه های آنلاین یا تجارت شخصی استفاده نمود، امنیت بالای پرفکت مانی، سهولت استفاده از آن در کنار امکان استفاده از آن برای کاربران ایرانی و عدم تحریم موجب شده پرفکت مانی به عنوان ابزاری محبوب برای پرداخت های بین المللی و همچنین روشی برای ذخیره و نگه داری دارایی های دلاری و ارزی مورد استفاده عمده در ایران قرار گیرد.

تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی با مقدار دلاری مورد نظر شما ایجاد می گردد و به منظور شارژ حساب پرفکت مانی کاربرد دارد همچنین در برخی وب سایت ها می توان مبالغ را مستقیما با ووچر پرفکت مانی بدون داشتن اکانت پرفکت مانی پرداخت نمود و هر ووچر پرفکت مانی دارای یک کد فعال سازی به همراه شماره ووچر است که تنها از هر ووچر 1 بار میتوان به میزان موجودی آن استفاده نمود در صورتی که برای استفاده از پرفکت مانی نیازمند ثبت نام در این سایت و شارژ حساب به روش های مختلف هستید و پس از آن می توانید از موجودی حسابتان برای خرید و پرداخت ها استفاده کنید.

خرید و فروش دلار پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی و فروش پرفکت مانی به صورت 24 ساعته و آنی توسط صرافی امن بیتکسینو انجام می شود، کاربران پس از ثبت نام و احراز هویت می توانند به میزان مورد نظر با شارژ کیف پول ریالی در هر لحظه اقدام به خرید دلار پرفکت مانی نمایند و همینطور با بهترین نرخ نسبت به فروش آن اقدان نمایند، صرافی بیتکسینو به صورت گسترده در زمینه خدمات پرداخت بین الملل با سابقه درخشان در حال فعالیت است و همواره معاملات کاربران را با بهترین نرخ و کمترین تاخیر انجام می دهد .

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

در صورتی که نیازمند خرید ووچر پرفکت مانی هستید به راحتی این امکان در اختیار شما قرار داده شده تا ووچر پرفکت مانی خود را به میزان دلخواه از طریق بیتکسینو سفارش داده و به صورت آنی E-Voucher و Activation code پرفکت مانی خود را دریافت نمایید. و  از ان برای شارژ حساب پرفکت مانی خود یا انجام پرداخت های بین المللی بهره برداری کنید و در صورت نیاز به فروش ووچر پرفکت مانی تنها کافی است به بخش فروش این ووچر در حساب کاربری تان رجوع فرمایید.

مزایای استفاد از پرفکت مانی چیست؟

  • کارمزد پایین برای استفاده از خدمات پراخت که برای کاربران احراز شده معادل 0.5 درصد و برای کاربران احراز هویت نشده معادل 2 درصد است
  • امنیت بالای پلتفرم و قابلیت اطمینان بالا از اصحت انجام تراکنش ها
  • امکان احراز هویت ایرانیان و بهره مندی از شبکه پرداخت بین المللی بدور از تحریم
  • امکان شارژ حساب توسط ووچر های پرفکت مانی بدون نیاز به استفاده یا برخورداری از کارت های بانکی بین المللی
  • امکان ذخیره دلار به صورت مجازی و رهایی از مشکلات امنیتی  … دلار کاغذی
  • استفاده به عنوان ابزاری برای پرداخت در وب سایت ها یا پرداخت های بین المللی تجار
  • امکان تبدیل سریع آن به سایر ارز های دیجیتال و رمز ارز ها

با استفاده از صرافی بیتکسینو علاوه بر خرید و فروش پرفکت مانی امکان خرید پی اس ووچر و همچنین معامله گری صد ها رمز ارز را خواهید داشت. 

سوالات متداول
چگونه می‌توانم ووچر پرفکت مانی خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش ووچر پرفکت مانی را انجام دهید.

چگونه می‌توانم دلار و ووچر پرفکت مانی را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز به نرخ همان لحظه ووچر یا دلار پرفکت مانی را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه خرید و فروش به چه صورت است؟

فرایند خرید یا فروش پرفکت مانی و همچنین صدور ووچر به صورت آنی برای کاربران انجام می شود و بیتکسینو کارمزدی معادل 1 درصد به همراه 0.5 درصد کارمزد مربوط به پرفکت مانی را از کاربران اخذ می کند.

حداقل و حداکثر خرید پرفکت مانی در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و کاربران به میزان 25 میلیون تومان در روز می توانند خرید پرفکت مانی را با کارت های بانکی انجام دهند و در صورت نیاز به ارقام بالاتر باید با هماهنگی پشتیبانی خرید خود را انجام دهند.

آیا کاربران ایرانی بدون مشکل می توانند از پرفکت مانی استفاده نمایند؟

تا کنون محدودیتی برای خرید و استفاده از خدمات پرفکت مانی برای کاربران ایرانی بوجود نیامده اما بدلیل وجود تحریم ها اعمال محدودیت برای ایرانیان را نمی توان دور از ذهن در نظر گرفت و در صورت بوجود آمدن مشکلات اتی بدلیل تحریم ها مسولیتی از این بابت بر عهده بیتکسینو نخواهد بود.

آیا می توانم از یک ووچر چند بار استفاده نمایم؟

ماهیت ووچر پرفکت مانی همانند کارت های شارژ سیم کارت ها می باشد و تنها با یکبار استفاده از آنها تمامی موجودی ووچر مصرف خواهد شد لذا از آن برای شارژ حساب پرفکت مانی استفاده می شود و در صورت اقدام به خرید مستقیم با ووچر باید مبلغ ووچر را دقیقا برابر با رقم مورد نیاز برای پرداخت در نظر بگیرید.

در صورت انجام تراکنش اشتباه در پرفکت مانی آیا وجوه قابل بازگشت هست؟

از طریق پشتیبانی پرفکت مانی برخی موارد قابل پیگیری است اما به صورت کلی می توان تراکنش های پرفکت مانی را بدون بازگشت خواند و در صورت بروز اشتباه وجه شما نیز از بین خواهد رفت و به دلیل مشکلات پیگیری تراکنش ها اقدامی از این بابت را تاکنون از طرف پرفکت مانی مشاهده نکرده ایم.

آیا بدون احراز هویت می توان از خدمات پرفکت مانی استفاده کرد؟

بله این امکان در وب سایت پرفکت مانی برای کاربران در نظر گرفته شده اما کارمزد آنها به 2 درصد افزایش پیدا می کند در صورتی که کاربران احراز شده تنها 0.5 درصد کارمزد برای استفاده از خدمات می پردازند.

فهرست