با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

خرید  دلار فروش دلار وب مانی

نرخ دلار وب مانی

58,743

خرید وب مانی یکی از محبوب ترین پلتفرم های پرداخت بین المللی را در بیتکسینو با بهترین نرخ و محیطی ایمن تجربه کنید ، خدمات خرید و فروش وب مانی به صورت آنی در 24 ساعته روز برای کاربران پس از احراز هویت میسر می گردد.

خرید سریع وب مانی

وب مانی چیست؟

وب مانی یک سیستم پرداخت بین المللی هست که به کاربران امکان ایجاد کیف پول ارزی متناسب با ارز فیات کشور های مختلف مثل دلار ، یورو و روبل روسیه را می دهد این سامانه همچنین از برخی رمز ارز ها مثل بیت کوین، بیت کوین کش و لایت کوین نیز پشتیبانی میکند. با افتتاح حساب در وب مانی می توانید با شارژ حساب از خدمات پرداخت و خرید از سایت ها به صورت اینترنتی، ذخیره دلار به صورت مجازی و استفاده از درگاه پرداخت وب مانی استفاده کنید. وب مانی بیش از 40 میلیون کاربر فعال داشته و در کشور روسیه به ثبت رسیده و امکان احراز هویت برای کاربران ایرانی را با پاسپورت یا کارت ملی امکان پذیر نموده است و بسیاری از کاربران یا تجار ایرانی برای ذخیره یا پرداخت های بین المللی از وب مانی استفاده می کنند.

خدمات خرید و فروش وب مانی در بیتکسینو

شارژ کیف پول وب مانی مستلزم استفاده از کارتهای بانکی بین المللی هست علی رغم اینکه کاربران ایرانی امکان استفاده از وب مانی را دارند و شامل تحریم نمی شوند اما امکان خرید و فروش دلار وب مانی به صورت مستقیم با کارت های بانکی ایرانی امکان پذیر نیست از این رو در صرافی بیتکسینو شرایطی را فراهم نموده ایم تا با حداقل کارمزد و بهترین نرخ در هر ساعت از شبانه روز بتوانید فرایند خرید وب مانی و همچنین فروش وبمانی و نقد نمودن موجودی دلاری خود را انجام دهید.

شارژ حساب وب مانی

خرید وب مانی

در صورتی که برای پرداخت های بین المللی و انجام معاملات و تجارت خود به یک ابزار پرداخت ایمن و قابل اعتماد نیاز دارید از طریق وب مانی به راحتی می توانید از طریق اینترنت به سراسر جهان به کمک وب مانی پرداخت های خود را انجام دهید، خرید وب مانی به صورت مستقیم با ریال و پرداخت آنلاین این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز داشتن به کارت های بانکی بین المللی مانند مستر کارت یا ویزا به شبکه پرداخت بین المللی متصل گردید.

شارژ حساب بورکر های فارکس با خرید وب مانی

از وب مانی در بسیاری از سایت ها و سرویس دهنده های بین المللی می توان استفاده نمود و همچنین بسیاری از بروکر های فارکس شارژ حساب را از طریق وب مانی نیز ارائه می کنند، در صورتی که معامله گری و نیاز به شارژ حساب یا نقد نمودن درامد دلاری خود را داشته باشید می توانید با استفاده از وب مانی در بیتکسینو معاملات خود را انجام و خدمات ارزی خود را با بهترین نرخ انجام دهید.

با وب مانی بیشتر آشنا شوید

وب مانی در حال حاضر از کیف پول های متعددی پشتیبانی می کند که هر یک دارای نماد اختصاصی هستند که به شرح زیر است:

  • WMZ  کیف پول دلار
  • WME  کیف پول یورو
  • WMR  کیف پول روبل روسیه
  • WMU  کیف پول گریونا اوکراین
  • WMB  کیف پول روبل بلاروس
  • WMK  کیف پول تنگه قزاقستانی
  • WMV  کیف پول دانگ ویتنام
  • WMG کیف پول طلا
  • WMX  کیف پول بیت‌ کوین
  • WML کیف پول لایت کوین

کارمزد ها و سطوح کاربری وب مانی

وب مانی به میزان 0.8 درصد کارمزد را از تراکنش های کاربران کسر می کند، البته سقفی نیز برای این کارمزد به مقدار 50 دلار در نظر گرفته شده است. 

وب مانی دارای سطح کاربری متفاوتی است که هر یک دارای ویژگی های متفاوتی است :

سطح Alias

پس از ثبت نام بدون احراز هویت در این سطح قرار می گیرید، محدودیت تراکنش های روزانه 100 دلار و محدودیت حداکثر موجودی 300 دلاری در این سطح اعمال شده است.

سطح Formal

حساب های سطح فرمال یا رسمی با احراز هویت که بوسیله پاسپورت یا کارت ملی انجام می شود به شما امکان انجام روزانه تا 3000 دلار تراکنش و نگه داری تا 10000 دلار را می دهد.

سطح Personal

سطح شخصی حساب های وب مانی علاوه بر احراز کامل نیازمند پرداخت هزینه 50 دلاری است و محدودیتی دیگر برای کاربران در تراکنش ها اعمال نمی شود، از این رو برای تجار با حجم معاملات بالا گزینه ای ایده آل است.

خرید وب مانی بدون داشتن حساب وب مانی

در صورتی که در وب مانی حساب تایید شده ای ندارید و فرایند ایجاد حساب برای شما دشوار و گیج کننده شده با استفاده از بیتکسینو می توانید به ادرس کیف پول وب مانی مورد نظرتان ارسال ارز را انجام دهید و همچنین برای نقد نمودن و فروش وبمانی به صورت مستقیم میتوانید از حساب پرداخت کننده به بیتکسینو واریزی مورد نظرتان را انجام داده و به راحتی درامد دلاری خود را نقد نمایید. همچنین می توانید با استفاده از سایر خدمات بیتکسینو مانند خرید ووچر پرفکت مانی و خرید تتر نیز معاملات خود را انجام دهید.

 

سوالات متداول
چگونه می‌توانم دلار وبمانی خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش وب مانی را انجام دهید.

چگونه می‌توانم دلار وبمانی را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز به نرخ همان لحظه  دلار وب مانی را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه خرید و فروش به چه صورت است؟

فرایند خرید یا فروش وبمانی به صورت آنی برای کاربران انجام می شود و بیتکسینو کارمزدی معادل 1.8 درصد را دریافت می کند.

حداقل و حداکثر خرید وبمانی در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و کاربران به میزان 25 میلیون تومان در روز می توانند خرید وبمانی را با کارت های بانکی انجام دهند و در صورت نیاز به ارقام بالاتر باید با هماهنگی پشتیبانی خرید خود را انجام دهند.

آیا کاربران ایرانی بدون مشکل می توانند از وبمانی استفاده نمایند؟

بله خوشبختانه وبمانی محدودیت و تحریم ها را برای کاربران ایرانی در نظر نگرفته و با پاسپورت یا کارت ملی می توان به سطح فرمال حساب کاربری را ارتقا بخشید و از خدمات آن استفاده نمود. 

کارمزد های وبمانی چقدر است؟

کارمزد های این پلتفرم به مقدار 0.8 درصد از کل تراکنش شماست به عنوان مثال برای ارسال 100 دلار به شخصی باید 0.8 به عنوان کارمزد بپردازید. 

در صورت انجام تراکنش اشتباه در وبمانی آیا وجوه قابل بازگشت هست؟

از طریق پشتیبانی وبمانی برخی موارد قابل پیگیری است اما به صورت کلی می توان تراکنش های وبمانی را بدون بازگشت خواند و در صورت بروز اشتباه وجه شما نیز به احتمال قریب به یقین از بین خواهد رفت، به دلیل مشکلات پیگیری تراکنش ها این موارد تا عدم اقرار و اعلام دریافت کننده وجه و اقدام وی جهت عودت وجه عملی به نظر نمی رسد.