آدیوس AUDIO

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.220393

تومان 11,150

15.90%

180

$ 258,844,182

$ 97,342,958

ادیوس AUDIO چیست؟

آدیوس پلتفرمی غیر متمرکز برای نشر موسیقی با حفظ کپی رایت برای صاحب اثر است که با حذف واسطه ها به این فضا کمک شایانی می کند. ادیوس در بستر بلاکچین سولانا در غالب یک اپلیکیشن غیر متمرکز فعال است.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم ادیوس AUDIO خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش ادیوس AUDIO را انجام دهید.

چگونه می‌توانم ادیوس AUDIO را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال ادیوس AUDIO به ولتتان به نرخ همان لحظه ادیوس AUDIO را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت ادیوس AUDIO به چه صورت است؟

تراکنش های ادیوس AUDIO در بستر سولانا با کارمزد چند سنت و طی 1 دقیقه انجام می شود.

حداقل و حداکثر خرید ادیوس AUDIO در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش ادیوس AUDIO در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید ادیوس AUDIO ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید ادیوس AUDIO در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست