بالانسر BAL

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 4.19

تومان 212,219

6.89%

196

$ 225,250,048

$ 16,675,159

بالانسر چیست؟

بالانسر از اولین پروژه های دیفای اتریوم هست که استخر های نقدینگی و بازار ساز های خودکار را در فضایی غیر متمرکز ایجاد می کند.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم بالانسر خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش بالانسر را انجام دهید.

چگونه می‌توانم بالانسر را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال بالانسر به ولتتان به نرخ همان لحظه بالانسر را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت بالانسر به چه صورت است؟

تراکنش های بالانسر  در اتریوم انجام شده و بنا به ترافیک های این شبکه متغییر است و معمولا با هزینه ای 10 دلاری در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود.

حداقل و حداکثر خرید بالانسر در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش بالانسر در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید بالانسر ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید بالانسر در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست