بند پروتکل BAND

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 1.41

تومان 71,666

-1.32%

211

$ 192,846,595

$ 18,290,813

بند پروتکل چیست؟

بند پروتکل، ارواکلی غیر متمرکز است که وظیفه آن انتقال اطلاعات دنیای واقعی به قرار داد های هوشمند و DAPP هاست.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم بند پروتکل خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش بند پروتکل را انجام دهید.

چگونه می‌توانم بند پروتکل را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال بند پروتکل به ولتتان به نرخ همان لحظه بند پروتکل را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت بند پروتکل به چه صورت است؟

تراکنش های بند پروتکل در اتریوم صورت گرفته و متناسب با ترافیک بلاکچین اتریوم متغیر است و معمولا با هزینه 10 دلاری در کمتر از 30 دقیقه ارسال می شود.

حداقل و حداکثر خرید بند پروتکل در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش بند پروتکل در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید بند پروتکل ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید بند پروتکل در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست