بلور BLUR

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.531734

تومان 26,937

0.46%

95

$ 602,349,532

$ 238,884,214

بلور BLUR چیست؟

بلور توکن حاکمیتی مارکت پلیس خرید و فروش NFT بلور است.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم بلور BLUR خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش بلور BLUR را انجام دهید.

چگونه می‌توانم بلور BLUR را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال بلور BLUR به ولتتان به نرخ همان لحظه بلور BLUR را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت بلور BLUR به چه صورت است؟

تراکنش های بلور BLUR در اتریوم انجام می شوند و بسته به ترافیک اتریوم متغییر هستند و معمولا با  هزینه 10 دلاری در کمتر از 30 دقیقه انجام می شوند.

حداقل و حداکثر خرید بلور BLUR در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش بلور BLUR در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید بلور BLUR ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید بلور BLUR در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست