مون بیم GLMR

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.342607

تومان 17,207
6.98%
186
$ 271,993,741
$ 17,593,586

مون بیم چیست؟

مون بیم از بلاکچین های ایجاد شده در پاراچین پولکادات است که با ماشین مجازی اتریوم سازگاری بالایی دارد و ابزار توسعه سالیدیتی در بستر پولکادات را عملی می کند.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم مون بیم خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش مون بیم را انجام دهید.

چگونه می‌توانم مون بیم را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال مون بیم به ولتتان به نرخ همان لحظه مون بیم را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت مون بیم به چه صورت است؟

تراکنش های مون بیم با هزینه ای کمتر از 0.5 دلار و در زمان کمتر از 5 دقیقه انجام می شود.

حداقل و حداکثر خرید مون بیم در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش مون بیم در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید مون بیم ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید مون بیم در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست