اونتولوژی ONT

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.220717

تومان 11,214

-0.45%

696

$ 197,850,366

$ 7,442,255

اونتولوژی ONT چیست؟

اونتولوژِی ONT بلاکچینی مبتنی بر اثبات سهام که قابلیت تایید تارکنش های بسیار زیادی را در ثانیه با هزینه پایین امکان پذیر می کند.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم اونتولوژیONT خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش اونتولوژی ONT را انجام دهید.

چگونه می‌توانم اونتولوژیONT را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال اونتولوژی ONT به ولتتان به نرخ همان لحظه اونتولوژی ONT را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت اونتولوژیONT به چه صورت است؟

تراکنش های اونتولوژی ONT با چند سنت در حدود 2 دقیقه انجام م ی شود.

حداقل و حداکثر خرید اونتولوژی در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش اونتولوژی در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید اونتولوژی ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید اونتولوژی در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست