اوسموسیس OSMO

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.808258

تومان 40,681

5.48%

115

$ 510,045,722

$ 21,936,908

اوسموسیس چیست؟

اوسموسیس بزرگترین صرافی غیر متمرکز در بلاکچین کازماس است که با استفاده از پروتکل IBC امکان مبادله غیر متمرکز توکن های در این بستر را فراهم می کند.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم اوسموسیس OSMO خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش اوسموسیس OSMO را انجام دهید.

چگونه می‌توانم اوسموسیس OSMO را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال اوسموسیس OSMO به ولتتان به نرخ همان لحظه اوسموسیس OSMO را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت اوسموسیس OSMO به چه صورت است؟

تراکنش های اوسموسیس OSMO با کمتر از 0.1 دلار کارمزد در کمتر از 2 دقیقه انجام می شود.

حداقل و حداکثر خرید اوسموسیس OSMO در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش اوسموسیس OSMO در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید اوسموسیس OSMO ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید اوسموسیس OSMO در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست