سوشی سواپ SUSHI

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 1.34

تومان 67,285
-0.99%
190
$ 258,297,361
$ 75,404,040

سوشی ‌سواپ چیست؟

سوشی ‌سواپ (SushiSwap): نسخه‌ای کپی‌شده از یونی ‌سواپ و دقیقاً مانند این پلتفرم، یک صرافی غیرمتمرکز است. در سوشی سواپ نیز توکنی به‌نام سوشی (SUSHI) وجود دارد که به‌عنوان پاداش، به تأمین‌کنندگان نقدینگی و کشت‌کنندگان سود اهدا می‌شود.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم سوشی ‌سواپ خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش سوشی ‌سواپ را انجام دهید.

چگونه می‌توانم سوشی ‌سواپ را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال سوشی ‌سواپ به ولتتان به نرخ همان لحظه سوشی ‌سواپ را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت سوشی ‌سواپ به چه صورت است؟

تراکنش های سوشی ‌سواپ در بستر اتریوم صورت گرفته و متناسب با ترافیک اتریوم متغییر است و معمولا با هزینه ای در حدود 10 دلار در کمتر از 30 دقیقه ارسال می شود.

حداقل و حداکثر خرید سوشی ‌سواپ در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 10 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش بیت کوین در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید سوشی ‌سواپ ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید سوشی ‌سواپ در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست