کادنا KDA

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.664463

تومان 33,659

10.36%

232

$ 169,501,292

$ 8,776,687

کادنا KDA چیست؟

کادنا بلاکچینی که از الگوریتم اثبات کار به همراه DAG استفاده می کند و با قابلیت مولتی چین قابلیت تایید تراکنش های بسیار زیادی را در ثانیه با حداقل کارمزد فراهم می کند،

سوالات متداول
چگونه می‌توانم کادنا خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش کادنا را انجام دهید.

چگونه می‌توانم کادنا را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال کادنا به ولتتان به نرخ همان لحظه کادنا را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت کادنا به چه صورت است؟

تراکنش های کادنابا چند سنت در کمتر از 1 دقیقه انجام می شوند.

حداقل و حداکثر خرید کادنا در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش کادنا در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید کادنا ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید کادنا در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست