اسکیل SKL

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.045613

تومان 2,293

-0.02%

205

$ 228,809,125

$ 47,231,246

اسکیل چیست؟

اسکیل بلاکچینی ماژولار است که قصد دارد مقیاس پذیری را به اتریوم بیاورد، اسکیل امکان انجام تراکنش های بدون کارمزد را در شبکه خود فراهم می کند.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم اسکیل خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش اسکیل را انجام دهید.

چگونه می‌توانم اسکیل را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال اسکیل به ولتتان به نرخ همان لحظه اسکیل را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت اسکیل به چه صورت است؟

تراکنش های اسکیل در شبکه اتریوم صورت گرفته و بنا به ترافیک اتریوم متغیر است و معمولا با هزینه 10 دلاری در کمتر از 30 دقیقه انتقال می یابد.

حداقل و حداکثر خرید اسکیل در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش اسکیل در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید اسکیل ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید اسکیل در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست