ترشولد T

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

ترشولد T چیست؟

رمز ارز تی متصل کننده پلتفرم های keep network و NuCypher است که مزایای بهره بری از حریم خصوصی را به DAPP ها می آورد، محصول اصلی ترشولد TBTC است که امکان توکنیزه کردن بیت کوین را به صورت غیر متمرکز امکان پذیر می کند.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم ترشولد T خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش ترشولد T را انجام دهید.

چگونه می‌توانم ترشولد T را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال ترشولد T به ولتتان به نرخ همان لحظه ترشولد T را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت ترشولد T به چه صورت است؟

تراکنش های ترشولد T در بستر اتریوم صورت گرفته و متناسب با ترافیک این شبکه متغیر است و معمولا با هزینه 10 دلاری در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود.

حداقل و حداکثر خرید ترشولد T در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش ترشولد T در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید ترشولد T ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید ترشولد T در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست