کانوکس فایننس CVX

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 3.84

تومان 194,373

0.41%

156

$ 6,278,783

کانوکس فایننس چیست؟

کانوکس فایننس از پروژه های قدرتمند دیفای که امکان دریافت سود بیشتر را برای فراهم کننده گان نقدینگی در کرو دائو امکان پذیر می کند.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم کانوکس فایننس CVX خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش کانوکس فایننس CVX را انجام دهید.

چگونه می‌توانم کانوکس فایننس CVX را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال کانوکس فایننس CVX به ولتتان به نرخ همان لحظه کانوکس فایننس CVX را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت کانوکس فایننس CVX به چه صورت است؟

تراکنش های کانوکس فایننس CVX در بستر اتریوم صورت گرفته و متناسب با ترافیک اتریوم متغییر است و معمولا با هزینه ای در حدود 10 دلار در کمتر از 30 دقیقه ارسال می شود.

حداقل و حداکثر خرید کانوکس فایننس CVX در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش کانوکس فایننس CVX در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید کانوکس فایننس CVX ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید کانوکس فایننس CVX در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست