با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

خرید گیفت کارت ایکس باکس با انواع نرخ ها

خدمات فروش گیفت کارت گلد لایو ایکس باکس در انواع نرخ های ارزی و ریجن های مختلف در بیتکسینو در نظر گرفته شده، به راحتی بدون نیاز به ثبت نام و انجام احراز هویت می توانید به میزان دلخواه گیفت کارت با موجودی ارزی تهیه نموده و از آن برای پرداخت هزینه اشتراک گلد لایو  ایکس باکس استفاده فرمایید.

انتخاب ریجن 
  • 637,130 تومان

    1 ماهه 10 دلار

گیفت کارت ایکس باکس گلد لایو چیست؟

ایکس باکس از طریق سرویس ایکس باکس گلد لایو برای کنسول های xbox360 , xbox one, xbox series s/x این قابلیت را در نظر گرفته تا با تهیه این اشتراک بتوانند ببازی های آنلاین را تجربه کنند، همچنین از طریق این سرویس کاربران کنسول های جدید نیز می توانند بازی های کنسول های قدیمی را نیز تجربه کنند به علاوه اینکه هر ماه 4 بازی 4 جدید برای مشترکین ایکس باکس گلد لایو عرضه می شود.

ریجن های موجود در بیتکسینو برای گیفت کارت gold live xbox

خدمات گیف کارت ایکس باکس گلد لایو در بیتکسینو برای ریجن های آمریکا ، گلوبال و همچنین ترکیه با بسته های شارژ متناسب با ارز بومی این ریجن ها قابل تهیه می باشد، تجربه خرید راحت و سریع گیفت کارت های ایکس باکس گلد لایو را در بسته های 1 و سه ماهه  را بدون نیاز به ثبت نام و احراز در بیتکسینو تجربه نمایید.

تمامی خدمات صدور و تحویل گیفت کارت های ایکس باکس گلد لایو در بیتکسینو در کمتر از 2 ساعت در روز های کاری انجام می شود .

 

سوالات متداول
چگونه می‌توانم گیفت کارت ایکس باکس گلد لایو خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز به ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید گیفت کارت گلد لایو ایکس باکس را از همین صفحه انجام دهید.

زمان صدور گیفت کارت ها چقدر می باشد؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید از همین صفحه به نرخ همان لحظه گیفت کارت گلد لایو ایکس باکس را خریداری کنید و در کمتر از 2 ساعت کاری آنرا دریافت نمایید.

چه ریجن هایی از گیفت کارت ایکس باکس گلد لایو امکان خرید دارند؟

ریجن آمریکا و ترکیه و گلولال به صورت مستقیم امکان خریداری در نرخ های مختلف دارند در صورتی که گیفت کارت با ریجن دیگر یا نرخ متفاوتی از آنچه ارائه می شود مورد نظر شماست از طریق تماس با پشتیبانی اقدام به ثبت سفارش فرمایید.

گیفت کارت ایکس باکس گلد لایو برای چه خدماتی کاربرد دارد؟

گیفت کارت های ایکس باکس گلد لایو برای پرداخت هزینه اشتراک این سرویس به منظور بهره مندی از بازی های آنلاین کنسول های ایکس باکس مورد استفاده قرار می گیرد.

گیفت کارت ایکس باکس گلد لایو با چه نرخ هایی قابل سفارش است؟

در بیتکسینو از  در بسته های 1 و 3 ماهه با هزینه های 10 و 22 دلاری امکان خرید مهیاست.

پس از پرداخت، کد گیفت کارت به شماره موبایلتان پیامک می شود.

پس از پرداخت، کد گیفت کارت به شماره موبایلتان پیامک می شود.

پس از پرداخت، کد گیفت کارت به شماره موبایلتان پیامک می شود.

پس از پرداخت، کد گیفت کارت به شماره موبایلتان پیامک می شود.