اوشن پروتکل OCEAN

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.535792

تومان 26,965

2.45%

167

$ 315,453,227

$ 34,319,883

اوشن پروتکل OCEAN چیست؟

اوشن پروتکل OCEAN پروژه ای مبتنی بر هوش مصنوعی و علوم داده می باشد و امکان توکنیزه کردن داده ها را به کاربران می دهد.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم اوشن پروتکل OCEAN خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش اوشن پروتکل OCEAN را انجام دهید.

چگونه می‌توانم اوشن پروتکل OCEAN را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال اوشن پروتکل OCEAN به ولتتان به نرخ همان لحظه اوشن پروتکل OCEAN را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت اوشن پروتکل OCEAN به چه صورت است؟

تراکنش های اوشن پروتکل OCEAN در اتریوم انجام می شوند و بسته به ترافیک اتریوم متغییر هستند و معمولا با  هزینه 10 دلاری در کمتر از 30 دقیقه انجام می شوند.

حداقل و حداکثر خرید اوشن پروتکل OCEAN در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش اوشن پروتکل OCEAN  در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید اوشن پروتکل OCEAN ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید اوشن پروتکل OCEAN در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست