با ثبت نام و احراز هویت، 50 هزار شیبا اینو دریافت کنید!

فلوکی FLOKI

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.000187

تومان 11

21.62%

58

$ 1,820,152,195

$ 588,172,939

فلوکی اینو چیست؟ بررسی رمز ارز FLOKI

با موفقیت دوج کوین و شیبا اینو به عنوان یک میم کوین که از محبوبیت بسیار بالای میان طرفدارانشان حاصل شده این نکته را می توان دریافت که برای پیوستن به رتبه های برتر بازار کریپتو کارنسی برخورداری از تکنولوژی سطح بالا و کاربرد های سرسام آور بلاکچینی جزو الزامات نیست بلکه بدست آوردن دل کاربران در کنار مقبولیت و پذیرش یک رمز ارز، هر چقدر هم که از لحاظ فنی ضعیف باشد می تواند آنرا به عرش کریپتو کارنسی ها برساند، از این رو با هدف شکست دوج کوین و شیبا اینو به صورت پیاپی شاهد بروز میم کوین هایی مجهز به نمادی از سگ شیبا اینو هستیم که در پی رقابت با آنها به میدان آمده اند و گاها حرف هایی نیز برای گفتن دارند که از جمله آنها پروژه فلوکی اینو را می توان نام برد، فلوکی با ادعای قاتل شیبا و دوج کوین پا به بازار کریپتو کارنسی ها گذاشته و هر چند در ابتدا تنها به در قالب یک میم کوین ایجاد شده اما اکنون به واسطه قدرت جامعه خود و توسعه دهنده گانی فعال در پی ایجاد کاربرد های قابل قبولی نیز برای توکن FLOKI است که از جمله آنها می توان به فعالیت در حوزه توکن های غیر مثلی ، متاورس، دیفای و فعالیت های انسان دوستانه در قالب خیریه و تحصیل اشاره نمود که در این مقاله به صورت دقیق جزئیات فلوکی اینو را مورد بررسی قرار داده ایم تا هر آنچه پیش از سرمایه گذاری روی این توکن نیاز است را دریابیم.

فلوکی اینو برگرفته از توییت ایلان ماسک!

ایلان ماسک کارآفرین مطرح و مالک پلتفرم ایکس و تسلا حامی سر سخت دوج کوین است و به دفعات با توییت های جنجالی خود منجر به افزایش های شدید در نرخ این رمز ارز شده و اما جالب است بدانید که ماجرای پیدایش فلوکی اینو نیز برگرفته از توییت های ایلان ماسک است، وی در پی علاقه به دوج کوین و سگ شیبا اینو در تاریخ 25 ژوئن سال 2021 در توییتر اعلام نمود که قصد نگه داری از یک سگ شیبا اینو را داشته که نامش هم قرار است فلوکی باشد، که به فاصه زمانی کوتاهی از این توییت ایده خلق این میم کوین به ذهن چند توسعه دهنده خطور کرد که سریعا این توکن را در بستر بایننس اسمارت چین ایجاد نموده و وب سایت آنرا نیز طراحی نمودند که این میم کوین نیز پس از منتشر نمودن تصویر سگ ایلان ماسک به نام فلوکی به شدت دچار هیجانات بازار و افزایش قیمت شد.

میم کوین چیست؟

واژه میم مفهوم طنز و شوخی را که میان کاربران فضای مجازی دست به دست شده را دربردارد و میم کوین ها پروژه های رمز ارزی هستند که تنها برای شوخی و طنز روانه بازار می شوند و اولین میم کوین تاریخ این بازار دوج کوین است که در سال 2013 طبق عنوان توسعه دهنده آن به منظور تمسخر کاربرد های واقعی ارز های دیجیتال توسعه داده شد و البته با ایجاد علاقه در بسیاری از کاربران توانست به موفقیت های زیادی برسد، در اصل عامل تعیین کننده موفقیت یک میم کوین در کاربرد و تکنولوژی آن نبوده بلکه ایجاد اشتیباق عده زیادی از طرف داران و جامعه این پروژه ها عامل اصلی موفقیت یا عدم موفقیت میم کوین هاست و از این رو فلوکی اینو لقب خود را رمز ارز مردمی یا people’s cryptocurrency قرار داده که از این حیث بتواند به مقبولیت و محبوبیت خود افزوده و کاربران را مجاب به سرمایه گذاری و استفاده از آن کند.

فلوکی اینو در راستای توسعه

با توجه به این که اکثر میم کوین ها فاقد تیم توسعه و برنامه های مشخصی هستند، فلوکی اینو از جامعه ای پویا و تیم توسعه دهنده قابل قبولی برخوردار است و به صورت مداوم در راستای افزودن کاربرد هایی برای فلوکی هستند تا از فلوکی یک پروژه بلاکچینی قابل استفاده و کاربرد های مختص توکن FLOKI را ایجاد نمایند که به مرور استفاده های از این توکن افزایش یافته و صرفا به عنوان ابزاری برای کسب و سود و معامله گری مورد استفاده قرار نگیرد، در زیر به برخی از امکانات توسعه یافته و یا در دست توسعه توسط فلوکی اینو اشاره شده است.

متاورس Vahlala

 توسعه دهنده های فلوکی بازی بلاکچینی را با آدرس اینترنتی valhalla.game ایجاد نموده اند که یک پلتفرم متاورس و بازی به ازی پرداخت است که در آن از توکن فلوکی استفاده می شود، هرچند این بازی در مقایسه با بازی های بلاکچینی مطرحی مانند دسنترالند، سندباکس، اکسی اینفینیتی یا ایلوویوم حرف های چندانی برای گفتن ندارد اما به نوعی انگیزه و اشتیاق توسعه دهنده گان آن را در جهت ایجاد کاربرد برای فلوکی نمایان می کند.

کارت های اعتباری فلوکی

فلوکی اینو کارت های اعتباری را ایجاد کرده که با پرداخت توکن های FLOKI می توانید آنها را خریده و در پرداخت های بین المللی در پلتفرم هایی مانند اپل پی یا گوگل پی از آنها استفاده نمایید، این کارت ها دارای موجودی فلوکی نیستند و بر اساس دلار آمریکا صادر شده و حداکثر موجودی 5000 دلاری دارند، در فرایند خرید این کارت ها 1 درصد از هزینه صدور کارت به منظور توکن سوزی فلوکی استفاده می گردد.

حاکمیت غیر متمرکز فلوکی

مفهوم DAO یا سازمان خودگردان غیر متمرکز امروزه در فضای پروژه های بلاکچینی به عنصری بسیار حائز اهمین مبدل شده از این رو در این پلتفرم اعمال تصمیم گیری و حاکمیت پروژه به عنوان تعیین آینده فلوکی از طریق رای گیری حاصل شده که در آن تنها هولدر های فلوکی حق رای دارند.

مارکت پلیس و کلکسیون ان اف تی فلوکی

 با ترند شدن توکن های غیر مثلی یا NFT ها فلوکی اینو مجموعه ای از کلکسینون های مبتنی بر لوگوی این پروژه یعنی سگ شیبا اینو با شمایل وایکینگی ارائه شده که عده ای را نیز علاقه مند به خرید و فروش آنها نموده است، همچنین فلوکی در پی راه اندازی مارکت پلیس اختصاصی خود نیز به منظور خرید و فروش انواع آثار هنری در قالب توکن های غیر مثلی نیز برامده است.

امکان استیک نمودن فلوکی

استیک نمودن رمز ارز و دریافت پاداش به میزان سهام گذاری به یک عنصر مشوق برای هولدر های رمز ارز ها بدل شده که در بسیاری از پروژه های بلاکچینی آنرا مشاهده می کنیم و در فلوکی اینو نیز می توانید با استیک نمودن توکن هایتان پاداش دریافت نمایید البته لازم به ذکر است که به دلیل عدم داشتن بلاکچین اختصاصی برای فلوکی اینو و عدم برخورداری از مکانیزم اثبات سهام پاداش استیک فلوکی در قالب توکن های Tokenfi پرداخت می شود که از این توکن ها به عنوان خواهر فلوکی یاد می شود.

فلوکی فای لاکر FlokiFi Locker

 توسعه دهنده گان فلوکی توسط قرار داد های هوشمند، لاکر یا قفل کننده انواع توکن های مثلی و غیر مثلی با امکان پشتیبانی از توکن های  ERC20 اتریوم را ایجاد نموده اند که از بیش از 14 زنجیره و بلاکچین مبتنی بر EVM از جمله اتریوم ، بایننس اسمارت چین، پالیگان و فانتوم پشتیبانی می کند، شایان ذکر است امروزه لاکر ها به منظور قفل نمودن توکن ها مورد استفاده عمده قرار گرفته و اکثر آنها توسط پروژه های بلاکچینی جدید استفاده می شوند تا به کاربران و جامعه خود اثبات کنند که توکن هایشان تا تاریخ معینی قفل شده و توانایی فروش و کاهش نرخ شدید آنرا ندارند.

برنامه های خیریه، ایجاد مدرسه و دانشگاه توسط فلوکی

فلوکی اینو برنامه های جالبی در راستای ارائه خدمات انسان دوستانه دارد، به عنوان مثال ایجاد مدرسه در کشور های فاقد امکانات مناسب مانند برخی کشور های آفریقایی و همینطور ایجاد دانشگاه آموزش رمز ارز ها از برنامه های مهم فلوکی می باشد، فلوکی قصد دارد با آموزش کریپتوکارنسی به میلیارد ها کاربر فعال اینترنت آنها را با این بازار آشنا نموده و در کنار ان نیز رمز ارز فلوکی را به آنها معرفی نماید همینطور فلوکی در راستای کمک به خیریه در قالب اهدای توکن های فلوکی نیز اقداماتی را انجام داده است.

برنامه های تبلیغاتی جالب فلوکی

جامعه فلوکی اینو سعی در افزایش محبوبیت این رمز ارز با استفاده از تبلیغات فیزیکی موثری هستند به عنوان مثال فلوکی اینو قرار داد های همکاری را با تیم های مطرح فوتبال انجام داده که از جمله آنها می توان به باشگاه بایرن لورکوزن و گالاتاساری اشاره نمود همچنین تبلیغات فیزیکی روی اتوبوس ها و متروی شهر لندن نیز در سال 2021 سر و صدای زیادی را در آن زمان به پا کرد.

میزان عرضه فلوکی و توکن سوزی آن

فلوکی اینو دارای عرضه محدود به میزان 10 تریلیون واحد است که در حال حاضر در حدود 9.5 تریلیون آن به گردش در آمده و همچمنین به منظور کاهش تعداد توکن های درعرضه فلوکی ساز و کار توکن سوزی را در برخی محصولات خود به کار گرفته است به عنوان مثال در حین خرید کارت های اعتباری فلوکی 1 درصد از واریزی شما در قالب توکن فلوکی سوزانده می شود و همینطور در پلتفرم فلوکی فای که دارای کارمزد هایی در حدود 100 تتر برای قفل نمودن دارایی های دیجیتال است 25 درصد این مقدار به توکن سوزی فلوکی اینو اختصاص داده می شود و در تراکنش های فلوکی نیز  به میزان 0.3 درصد از هر تراکنش را به عنوان کارمزد دریافت نموده که البته این مقدار در حال حاضر سوزانده نشده و به تامین بودجه توسعه اکوسیستم فلوکی اختصاص می یابد.

توسعه دهنده گان فلوکی

توسعه دهنده گان اولیه فلوکی هویت خود را افشا نکردند و مدتی کوتاه پس از شروع آن فلوکی را ترک نمودند اما جامعه این پروژه از آن حمایت کرد و به صورت داوطلبانه توسعه آنرا بر عهده گرفتند در حال حاضر توسعه دهنده گان فلوکی دارای نام های مستعار هستند که توسعه دهنده ارش آن  Jackie Xu نام داشته و همچنین 3 عضو دیگر با نام های B, Sabre, MrBrown Whale در حال کار برروی فلوکی هستند و طبق اطلاعات بدست آمده فلوکی توانسته به بیش از 465 هزار هولدر و معامله گر در صرافی های غیر متمرکز دست یابد.

بهترین کیف پول‌های فلوکی اینو

فلوکی اینو در حال حاظر تعداد بسیار زیادی کیف پول دارد که در لیست زیر محبوب ترین آنها برای پلتفرم های مختلف عنوان شده است:

 • تراست والت ( Trust Wallet) کیف پول موبایل.
 • لجر (Ledger) کیف پول سخت افزاری.
 • متامسک (Meta mask) کیف پول مروگر وب و موبایل.
 • ترزور (Trezor) کیف پول سخت افزاری.
 • اکسودوس (Exodus) کیف پول دسکتاپ و موبایل.
 • کوینومی (Coinomi) کیف پول موبایل و دسکتاپ.

چگونه فلوکی اینو بخریم؟

خرید و فروش فلوکی اینو به عنوان رمز ارز محبوب، از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال صورت می‌گیرد. صرافی‌های زیادی در حال فعالیت در زمینه خرید و فروش فلوکی اینو هستند. از آنجایی که امکان انجام فعالیت‌های کلاهبردارانه در این حوزه زیاد است، بهتر است برای خرید و فروش فلوکی اینو یک صرافی معتبر را انتخاب کنید. صرافی بیتکسینو از جمله صرافی‌های معتبر داخلی است که بستری امن برای تبادل ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. این صرافی توسط تیم متخصص در حوزه نرم افزار راه‌اندازی شده که تجربه سال‌ها فعالیت در زمینه سیستم‌های مالی و استارتاپ‌ها را در رزومه خود دارد.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم فلوکی FLOKI خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش فلوکی FLOKI را انجام دهید.

چگونه می‌توانم فلوکی FLOKI را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال فلوکی FLOKI به ولتتان به نرخ همان لحظه فلوکی FLOKI را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت فلوکی FLOKI به چه صورت است؟

تراکنش های فلوکی FLOKI در شبکه بایننس اسمارت چین انجام شده و معمولا با کارمزد کمتر از 0.5 دلار و در طی کمتر از 5 دقیقه انتقال می یابد.

حداقل و حداکثر خرید فلوکی FLOKI در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش فلوکی FLOKI در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید فلوکی FLOKI ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید فلوکی FLOKI در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

0
  0
  سبد خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه
   درخواست کوپن