ریون کوین RVN

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.024056

تومان 1,208

9.58%

178

$ 283,402,125

$ 19,065,740

ریون کوین RVN چیست؟

ریون کوین RVN از هارد فورک های بیت کوین است که از سال 2017 ایجاد شده و از مکانیزم اثبات کار و ماینینگ بهره می برد.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم ریون کوین RVN خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش ریون کوین RVN را انجام دهید.

چگونه می‌توانم ریون کوین RVN را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال ریون کوین RVN به ولتتان به نرخ همان لحظه ریون کوین RVN را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت ریون کوین RVN به چه صورت است؟

تراکنش های ریون کوین RVN متناسب با ترافیک این شبکه در صف قرار گرفته و انجام می شود و کارمزد های انتقال به ماینر های شبکه اختصاص می یابد که نرخی متغییر است اما معمولا با هزینه کمتر از 0.2 دلار و زمان کمتر از 10 دقیقه انتقالات صورت می پذیرد.

حداقل و حداکثر خرید ریون کوین RVN در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش ریون کوین RVN در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید ریون کوین RVN ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید ریون کوین RVN در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست