سولار SXP

قیمت به دلار:

قیمت به تومان:

رتبه رمز ارز:

ارزش بازار:

حجم معاملات 24ساعته:

درصد تغییرات 24ساعته:

$ 0.358156

تومان 18,135

2.21%

202

$ 210,088,861

$ 15,809,166

سولار  SXP چیست؟

سولار SXP بلاکچینی مبتنی بر DPOS است که امکانات پشتیبانی از DAPP ها را نیز دارد، قبل تر نام این پرژه سوایپ بوده که به سولار تغییر نام داده است.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم سولار SXP خریداری کنم؟

صرافی معتبر بیتکسینو این امکان را به شما می دهد تا با ثبت نام و احراز هویت در فضای ایمن و آسان خرید و فروش سولار SXP را انجام دهید.

چگونه می‌توانم سولار SXP را به ریال تبدیل کنم؟

در صرافی بیتکسینو در هر ساعت از شبانه روز میتوانید پس از احراز و انتقال سولار SXP به ولتتان به نرخ همان لحظه سولار SXP را به ریال و یا بلعکس تبدیل نمایید.

زمان و هزینه برداشت سولار SXP به چه صورت است؟

تراکنش های سولار معمولا با هزینه کمتر از 0.2 دلار در کمتر از 2 دقیقه انجام می شود.

حداقل و حداکثر خرید سولار SXP در روز چقدر است؟

حداقل خرید و فروش در صرافی بیتکسینو معادل ریالی 6 دلار است و حداکثری در روز برای خرید و فروش سولار SXP در نظر گرفته نشده است. و کاربران با هر میزان دارایی میتوانند اقدام به خرید نمایند.

آیا خرید سولار SXP ریسک بالایی دارد؟

به طور کلی هر سرمایه گذاری دارای ریسک هست در این میان سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال به دلیل نوسانات بسیار بالا ریسک به مراتب بیشتری را نیز داراست که افراد قبل از ورود نیاز به مطالعه کامل و بررسی جوانب مخاطره امیز این سرمایه گذاری را باید لحاظ نمایند.

کارمزد خرید سولار SXP در بیتکسینو چقدر است؟

بیتکسینو با کارمزد معادل 0.2 درصد که کمترین میزان کارمزد میان تمام صرافی ها است با بهترین نرخ معاملات خرید و فروش شما را بدون واسطه انجام می دهد.

فهرست